Į aikštę įsiveržę fanai nutraukė „Nice“ ir „Marseille“ ekipų susitikimą © Imago-Images nuotr.

Į stadionus po koronaviruso pandemijos sugrįžę fanai nebūtinai kuria tik gerą atmosferą. Sekmadienį vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse tarp „Nice“ ir „Marseille“ ekipų į aikštę įsiveržę ir riaušes sukėlę sirgaliai neleido užbaigti mačo.

„Nice“ sirgaliai visų rungtynių metu mėtė įvairius daiktus į „Marseille“ žaidėjus, o 74-ąją minutę mestas buteliukas pataikė į svečių futbolininką Dimitri Payet, kuris neišlaikė ir sviedė jį atgal į tribūnas.

Pasipiktinę šeimininkų fanai ėmė brautis į aikštę ir prasiveržę pro reklaminius skydus ėmė pulti „Marseille“ ekipos žaidėjus.

Aikštėje kilo visiškas chaosas, kurį pavyko numalšinti tik po kurio laiko, o abiejų komandų žaidėjai patraukė į rūbines.

Vėliau mačą norėta pratęsti, tačiau svečių komanda atsisakė sugrįžti į aikštę, todėl teisėjas užfiksavo mačo pabaigą.

Pagal Prancūzijoje galiojančias taisykles, aikštėje nepasirodžiusi „Marseille“ komanda turėtų būti nubausta techniniu pralaimėjimu 0:3, tiesa, ši situacija gali sulaukti ir kiek kitokio įvertinimo dėl nederamo „Nice“ fanų elgesio ir saugumo stadione neužtikrinimo.

Prieš prasidedant neramumas šeimininkai pirmavo rezultatu 1:0.