Į Apollo boulingo futbolo vakarėlį nemokamai veš "Uber"

„Uber“ Vilniuje ruošia siurprizą futbolo fanams. Kelionė stebėti futbolo čempionato rungtynes nieko nekainuos.

Tie , kurie dar niekada nesinaudojo „Uber“ paslaugomis, stebėti Europos futbolo čempionato rungtynes sostinės „Apollo boulinge“, galės atvykti nemokamai. Partneris „Uber“ dovanoja  dvi nemokamas keliones iki 20 EUR. Akcijos kodas: APOLLOVILNIUS. Be to, fanai Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje balsuodami internete iš anksto galės pasirinkti, už kokios šalies komandą tą vakarą sirgs to miesto „Apollo boulingas“.

„Idėja leisti sirgaliams nuspręsti, už kurią šalį boulinge bus sergama per varžybas, mums padės sukurti ypatingą atmosferą. Boulingas pasidabins tos šalies atributika, virtuvės šefas ruoš atitinkamą patiekalą, bus paruoštos papildomos pramogos ir prizai, susiję su palaikoma futbolo komanda. Tai bus tarsi trumpas vizitas į tą šalį, už kurią sirgsime“, – sakė Jolanta Reisonaitė, „Apollo boulingas“ rinkodaros projektų vadovė.

Pasak jos, balsavime daugiausiai taškų surinkusios komandos sirgaliai, pasipuošę komandos atributika, tą dieną gaus geresnes vietas stebėti varžybas, dovanų kuponą boulingo žaidimui, virtuvės šefo komplimentų bei kitų siurprizų.

Prie įkaitusios futbolo čempionato atmosferos sostinėje prisidės ir keleivių pavėžėjimo bendrovė „Uber“, į „Apollo boulingą“ ir iš jo čempionato varžybų valandomis pirmą kartą užsiregistravusius “Uber” vartotojus vešianti nemokamai. Programėlė atsisiuntimui uber.com/app. Akcijos kodas: APOLLOVILNIUS.

Viso čempionato metu veiks „Apollo boulingo“ varžybų rezultatų ir boulingo lankytojų prognozių registravimo sistema. Boulingų lankytojai prieš kiekvienas varžybas galės bandyti atspėti varžybų baigtį ir rinkdami taškus turės galimybę laimėti organizatorių įsteigtus prizus.

Varžybų rezultatai ir arčiausiai tikrojo rezultato esantys lankytojų spėjimai bus registruojami specialioje „Apollo boulingo“ rezultatų lentoje. Čempionatui baigiantis, apibendrinus visų varžybų rezultatus, bus pristatomi ir apdovanojami daugiausiai rezultatų atspėję sirgaliai.

Anot J.Reisonaitės,  „Apollo boulingai“ keičiasi, tampa vieta ne tik boulingui, bet ir įvairioms kitoms pramogoms, pavyzdžiui, sporto varžybų žiūrėjimui, vieta įmonių ir šeimų šventėms.  Futbolo čempionatas yra viena iš galimybių lankytojams patiems išbandyti naujus boulingo pokyčius.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos