Į Europos lygos pusfinalį žengė "Sevilla", "Villarreal", "Shakhtar" bei stebuklingai išsigelbėjęs "Liverpool" (VIDEO)

Šį vakarą paaiškėjo keturios stipriausios UEFA Europos lygos turnyro komandos.

Bene labiausiai laukta ketvirtfinalio dvikova vyko Liverpulyje, kur vietos klubas susitiko su Dortmundo "Borussia".

Pirmasis ekipų mačas Vokietijoje baigėsi lygiosiomis 1-1, tačiau "Anfield" stadiono svečiai ėmėsi darbo jau pirmosiomis žaidimo minutėmis.

Greitus įvarčius pasiekti pavyko ne tik saugui Henrikhui Mkhitaryanui, bet ir BvB atakų lyderiui Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 2-0.

Po pertraukos Divockas Origi šeimininkų atsilikimą sušvelnino. Vėliau dar vieną įvartį pelnė Marco Reusas, bet Philippe Coutinho bei Mamadou Sakho pastangomis "raudoniesiems" galiausiai pavyko rezultatą išlyginti.

Šiam esant 3-3 atrodė, kad į kitą etapą visgi žengs daugiau įvarčių svečiuose įmušęs "Borussia". Vis dėlto, "Liverpool" stebuklingai išgelbėjo po Jameso Milnerio perdavimo pasižymėjęs gynėjas Dejanas Lovrenas.

Kitose porose į pusfinalį pateko Prahos "Sparta" svečiuose įveikęs "Villarreal" ir "Braga" klubą sutriuškinęs Donecko "Shakhtar". Šios nesunkios pergalės buvo prognozuojamos prieš rungtynes.

Tuo tarpu ispanų akistatoje pasibaigus 90 minučių Bilbao "Athletic" rezultatu 2-1 pirmavo prieš "Sevilla" ir ekipoms teko žaisti pratęsimą. Papildomo laiko metu nė vienai pasižymėti nepavyko, taigi, teko mušti 11 metrų baudinius.

Serijoje paaiškėjo, kad Sevilijos komanda toliaus gins nugalėtojos titulą.