Į ketvirtą vietą nusmukęs A.Wengeras dėl pralaimėjimo kaltino teisėjus

Londono "Arsenal" po truputį atsisveikina su šansais jau šį sezoną triumfuoti "Premier" lygoje.

Sekmadienį Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje 1:2 pralaimėjo "Man City" komandai ir nusirito į ketvirtąją vietą, jau devyniais taškais atsilikdami nuo lyderių "Chelsea".

Po nesėkmės "kanonierių" komandos vairininkas liejo tulžį ant teisėjų:

"Praleidome du įvarčius iš nuošalės, kuriuos sunku pateisinti, žinant susitikimo svarbą.

Tačiau ne paslaptis, kad teisėjai yra labai gerai apsaugoti - tarsi liūtai zoologijos sode. Todėl turime gyventi su tokiais sprendimais", - sakė Wengeras.

Kitas "Premier" lygos rungtynes "Arsenal" žais gruodžio 26-ąją dieną, kai namuose priims "West Bromwich Albion" klubą.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...