I lygoje – įsimintinas A. Raginio įvartis © JumpStory nuotr.

Kauno FC „Hegelmann Litauen“ pergalingai pradėjo ilgai lauktą 2020 metų Pirmos lygos sezoną. Kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje 4:0 sutriuškino sostinės Baltijos futbolo akademijos auklėtinius ir pakiliai į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.

Rungtynes Artūro Ramoškos ir Tado Vilkevičiaus auklėtiniai pradėjo tokia startine sudėtimi: Nemanja Bjelanas, Rokas Rasimavičius, Matas Dedura, Mantas Fridrikas, Gabrielius Zagurskas, Mantas Rusys, Benas Olencevičius, Rimvydas Lipnevičius, Klaudijus Upstas, Aurimas Raginis ir Ugnius Lekečinskas.

Rungtynių pradžioje aikštėje vyravo žvalgyba ir komandos sunkiai sekėsi kurti progas prie vartų. Pirmieji iš jaudulio fono išsilaisvino šeimininkai, kurie praėjus pirmajam pusvalandžiui perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Baigiantis kėliniui „Hegelmann Litauen“ puolėjas Ugnius Lekečinskas tvirtu smūgiu nuginklavo sostinės ekipos vartininką ir išvedė savo ekipą į priekį.

Po pertraukos LFF Kauno treniruočių centro stadione siautė kauniečiai. Atslūgus įtampai šeimininkai pradėjo mėgautis žaidimu ir tas netrukus davė rezultatą. Vos 3 minučių prireikė po keitimo pasirodžiusiam Viliui Armanavičiui 56 minutę pelnyti antrąjį komandos įvartį.

73 minutę dėl patirtos traumos aikštę teko palikti jaunajam kauniečių ekipos gynėjui Rokui Rasimavičiui, jį pakeitė Lukas Pangonis. Po kelių minučių įvykių sūkuryje vėl atsidūrė V. Armanavičius, kuris klaidinančiais judesiais baudos aikštelėje išprovokavo varžovų pražangą. Dvikovos teisėjas Gediminas Mažeika nei kiek neabejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Klaudijus Upstas.

82 minutę „Hegelmann Litauen“ surengė pavyzdinę ataką, kurios pabaigoje po juvelyriško Manto Fridriko perdavimo efektingą įvartį, griūdamas vienu lietimu pelnė Aurimas Raginis.

Kauno komandos treneriai dvikovos pabaigoje, žaidimui nuraminti, į aikštę išleido patyrusius Mantą Sirvidą ir Ramūną Mačežinską.

Iki rungtynių pabaigos rezultatas išliko nepakitęs, o „Hegelmann Litauen“ šventė užtikrintą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje ir pakiliai pradėjo pirmenybes.

Kitas rungtynes Kauno klubas žais išvykoje – birželio 12 dieną Jonavoje su vietos ekipa.