Į pusfinalį pirmieji žengė "Chelsea" ir "Milan" klubai © Eurofootball.lt
Pirmąją Čempionų lygos ketvirtfinalių atsakomųjų rungtynių dieną staigmenų neužfiksuota - įtikinamą persvarą po rungtynių namuose turėję Londono "Chelsea" ir "Milan" klubai žengė į pusfinalį, tiesa antradienio rezultatus užtemdė derbio "San Siro" stadione nutraukimas.

"%c00001" 3 - 2 "%c00042"
(Pirmos rungtynės 2-4, bendras rezultatas 6-5)
30' [0 - 1] Frank Lampard
65' [1 - 1] Claudio Pizarro
81' [1 - 2] Didier Drogba
90' [2 - 2] Julien Guerrero
90+5' [3 - 2] Mehmet Scholl

"Bayern" pradėjo rungtynes aktyviau ir siekė likviduoti dviejų įvarčių deficitą įgytą pirmose rungtynėse, tačiau neišnaudojo poros progų ir sužaidus pusvalandį "Chelsea" išsiveržė į priekį po to, kai F.Lampardo smūgiuotas kamuolys atšoko nuo Lucio kojos ir įskriejo į vartus.

Praleidus įvartį šeimininkai kiek sutriko ir jų žaidimas ėmė strigti. Įpusėjus antrajam kėliniui atrodė, kad "Chelsea" užtikrintai nugalės, bet 65 minutę M.Ballacko smūgiuotas kamuolys atšoko nuo virpsto ir prišokęs C.Pizarro pasiuntė jį į tuščius vartus.

Palaikomi daugiatūkstantinės Olimpiniame Miuncheno stadione susirinkusių žiūrovų minios "Bayern" žaidėjai surengė varžovų vartų šturmą, ir netrukus nuo anglų ekipos gynėjo R.Hutho galvos užsisukęs kamuolys pataikė į skersinį, o po kampinio smūgiavus Lucio E.Gudjohnsenas atmušė kamuolį nuo vartų linijos.

Visgi likus 10 minučių, kai "Bayern" visiškai buvo perimęs iniciatyvą, "Chelsea" savo stiliumi smogė kontratakoje - po J.Cole'o perdavimo ilgą laiką tylėjęs D.Drogba galva nukreipė kamuolį į tinklą praktiškai palaidodamas bavarų viltis.

Nepaisant to, Vokietijos klubo futbolininkai nepasidavė, ir jau per pridėtinį rungtynių laiką pasižymėjus po keitimo į aikštę išbėgusiems J.Guerrero ir M.Scholliui išplėšė pergalę, kurios jiems vis dėlto neužteko - "Chelsea" pagal bendrą rezultatą 6-5 pateko į pusfinalį.

"%c00037" 0 - 1 "%c00062"
(Pirmos rungtynės 0-2, bendras rezultatas 0-3)
[Rungtynės nutrauktos sužaidus 75 minutes]
30' [0 - 1] Andriy Shevchenko

"Inter" su į rikiuotę sugrįžusiu Adriano nuo pat pradžių spaudė varžovus, bet "Milan" gynyba atrodė nepriekaištingai, ir 30 minutę A.Ševčenko po individualaus reido iš baudos aikštelės prieigų puikiu smūgiu nuginklavo F.Toldą.

Skirtingai nei pirmose rungtynėse "Inter" ekipa nepasidavė, toliau atakavo, ir žaidimas toliau buvo atviras. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje traumą patyrė Adriano ir R.Mancini į aikštę turėjo išleisti O.Martinsą.

Įaikštę katik išbėgęs Martinsas iš karto vos nepasižymėjo, kai jam pavyko aplenkti A.Nestą ir po jo bandymo "Milan" ekipą nuo įvarčio išgelbėjo vartininkas, nukreipęs kamuolį į virpstą. Netrukus J.Verono smūgis skriejo šalia vartų, netiksliai mūšė S.Mihajlovičius, o O.Martinsas mušė tiesiai į Didą.

Abi komandos vėliau neišnaudojo keletos galimybių pasižymėti, ir 71 minutę E.Cambiasso po kampinio visgi pasiuntė kamuolį į vartus, bet rungtynių arbitras M.Merkas nusprendė įvarčio neįskaityti, nes įžvelgė J.Cruzo pražangą prieš vartininką.

"Inter" gerbėjai įniršo dėl tokio teisėjo sprendimo ir į aikštę ėmė mėtyti įvairius daiktus, nuo kurių nukentėjo "Milan" vartininkas Dida. Sužeidusį brazilą teko pakeisti, ir tokiomis aplinkybėmis teisėjas nusprendė sustabdyti mačą.

Po maždaug pusvalandžio išvalius aikštę rungtynės buvo pratęstos, tačiau vos minutei, nes vėl prasidėjo "tifozų" riaušės ir stadione kilo dideli neramumai, taigi M.Merkas rungtynes galutinai nutraukė.

J.S.Veronas stebi kaip į aikštę krenta deglai ir buteliai (BBC nuotr.)

"Milan" iškovojo minimalią pergalę ir pateko į pusfinalį, tuo tarpu jo miesto kaimynas turėjo gėdingai pasitraukti iš Čempionų lygos. Be to, nors šios poros rezultatu didesnės įtakos tai ir neturės, "Milan" ekipai dar gali būti įskaityta pergalė rezultatu 3-0. Savo ruožtu "Inter" greičiausiai laukia UEFA nuobaudos.