Į „Riterius“ grįžo A. Kazakevičius © FK Riteriai nuotr.

Nuo 2015 iki 2019 metų „Riteriams“ (arba tuometiniams „Trakams“) atstovavęs Andrius Kazakevičius grįžta į komandą. 29-erių saugas praėjusiais metais su Vilniaus rajono „TransINVEST“ laimėjo Pirmą lygą, šiemet tą patį pabandys padaryti su savo jaunystės ekipa.

„Tokiai jaunai komandai kaip „Riteriai“, neabejotinai, reikalingi ir daugiau patirties turintys futbolininkai. Andrius mums buvo viena pirmųjų opcijų – tiek dėl rūbinės, tiek dėl pagalbos aikštėje. Džiaugėmės, kad pavyko susitarti ir jis sugrįžo“, – sakė klubo sporto direktorius Vytautas Masaitis.

Pats A. Kazakevičius po etapo „Riteriuose“ spėjo parungtyniauti „Dainavoje“, „Vytyje“, „Jonavoje“ ir minėtame „TransINVEST“ klube.

„Sužinojus, kad yra galimybė sugrįžti į „Riterius“, užplūdo teigiamos emocijos ir geri atsiminimai. Džiaugiuosi galėdamas sugrįžti ten, kur praleidau daugiausiai laiko viename klube per visą savo karjerą“, – sakė A. Kazakevičius.

Per pirmąjį etapą klube jis daugiausiai atstovavo B komandai. Su A komanda tuomet jis aikštėje buvo pasirodęs aštuoneriose rungtynėse.

„Skirtumas tarp to laikotarpio ir dabar yra milžiniškas. Ankstesniu laikotarpiu aš mokiausi iš vyresnių žaidėjų, dabar jau pats galėsiu perduoti savo sukauptą patirtį bei padėti jaunesniems žaidėjams.

Kadangi būsiu vienas vyresnių žaidėjų, stengsiuosi sukurti gerą atmosferą tiek rūbinėje, tiek aikštėje, kad kiekvienas komandoje jaustųsi gerai ir galėtų pilnai atsiskleisti: perteiktų savo talentą ir patirtį. Naujieji komandos draugai pasirodė draugiški, motyvuoti ir norintys tobulėti“, – pasakojo A. Kazakevičius.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB