Įnirtingas vakaras UEFA Taurėje © Eurofootball.lt
Antradienį Europos stadionuose ir toliau tęsėsi UEFA Taurės kovos. Šįsyk savo santykius aiškinosi E, F, G ir H grupių komandos.

Intriguojanti kova vyko tarp E grupės lyderių „Wolfsburg“ ir „Milan“ komandų.

Aikštės šeimininkai „Milan“ futbolininkai jau nuo mačo pradžios kibo į atlapus svečiams iš Vokietijos. Rungtynių pradžioje vyravo grubus žaidimas ir jau 9-ąją minutę „Milan“ buvo priversti atlikti keitimą – traumą patyrė gynėjas Philippas Senderos.

Po Clarence'o Seedorfo pakelto kampinio, 17 minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė Massimo Ambrosini. Po praleisto įvarčio svečiai iš Vokietijos suaktyvino žaidimą ir stengėsi surengti pavojingą ataką. Deja, tačiau 38-ąją minutę „Wolfsburg“ klubas buvo priverstas atlikti keitimą, vietoj Gentnerio pasirodė lenkas Jacekas Krzynówek.

Antrasis kėlinys prasidėjo gan tolygiu žaidimu. 55-ąją minutę kairiuoju kraštu prasiveržė „Wolfsburg“ komandos saugas Marcelis Schaferis ir atidavė perdavimą Cristianui Zaccardo, kuris pelnė išlyginamąjį įvartį.

Vokiečių džiaugsmas truko neilgai. „Milan“ klubui prireikė vos 49 sekundžių pelnyti dar vienam įvarčiui. Po greitos Filippo Inzaghi atakos pasižymėti sugebėjo Pato.

Visgi mačo pabaigoje „Wolfsburg“ sugebėjo išlyginti rezultatą. 81-ą minutę po Masimovičiaus pakelto kampinio pasižymėjo Mahiras Sağlıkas. Šios lygiosios ir toliau leido Vokietijos klubui išlikti E grupės lyderiu.

F grupės lyderių dvikovą tarp „Aston Villa“ ir „Hamburg“ ekipų laimėjo namuose žaidę Vokietijos atstovai.

Nors rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Anglijos ir kontroliavo padėtį aikštėje, tačiau 18 minutę po ilgo Bastiano Reinhardto perdavimo vienu lietimu į vartus kamuolį pasiunčia puolėjas Mladenas Petričius.

30 minutę „Hamburg“ kubo saugas Dennisas Aogo praskersavo kamuolį „Aston Villa“ komandos baudos aikštelėje, o Ivica Oličius be problemų nuginklavo svečių vartininką.

57-ą minutę įvyko analogiška situacija. Vėl kamuolį baudos aikšelėje tiksliai perdavė legionierius iš Olandijos Jorisas Mathijsenas, o kroatas I.Oličius pelnė antrąjį įvartį.

Svečiams 83-ąją minutę dar pavyko sušvelninti rezultatą. Moustapha Salifou suklaidinęs „Hamburg“ gynėjus perdavė kamuolį Nathanui Delfouneso, kuris be problemų nuginklavo Vokietijos klubo vartininką Franką Rostą.

E grupė:

"Milan" 2 - 2 "Wolfsburg"
15' [1 - 0] Massimo Ambrosini
55' [1 - 1] Cristian Zaccardo
56' [2 - 1] Alexandre Pato
81' [2 - 2] Mahir Sağlık

"Portsmouth" 3 - 0 "Heerenveen"
40' [1 - 0] Peter Crouch
42' [2 - 0] Peter Crouch
90' [3 - 0] Hermann Hreidarsson

"Ajax" 2 - 2 "Slavia"
4' [1 - 0] Jan Vertonghen
12' [1 - 1] J. Cerny
30' [1 - 2] Matej Krajcik
90' [2 - 2] Luis Suárez (iš 11 metrų baudinio)

"Hamburg" 3 - 1 "Aston Villa"
18' [1 - 0] Mladen Petrić
30' [2 - 0] Ivica Olic
57' [3 - 0] Ivica Olic
82' [3 - 1] Nathan Delfouneso

84' iš aikštės išvytas Steve Sidwell ("Aston Villa")

"Brugge" 0 - 1 "København"
58' [0 - 1] Cesar Santin

"St.Etienne" 2 - 2 "Valencia"
29' [1 - 0] Araujo Ilan
32' [1 - 1] Fernando Morientes
43' [2 - 1] Araujo Ilan
68' [2 - 2] Nikola Zigic

"Deportivo" 1 - 0 "Nancy"
74' [1 - 0] Rodolfo Bodipo Diaz

"Feyenoord" 0 - 1 "Lech"
27' [0 - 1] Ivan Djurdjevic