„Inter“ futbolininkus įveikę „Udinese“ – nauji „Serie A“ lyderiai © AP nuotr.

„Serie A“ pirmenybės bent trumpam turi naują netikėtą lyderį.

„Udinese“ futbolininkai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą po 3:1 pergalės prieš Milano „Inter“ komandą.

Rungtynėse jau penktąją minutę į priekį įsiveržė „Nerazzurri“. Nicolo Barella pasižymėjo tiksliai mušdamas baudos smūgį.

22-ąją minutę rezultatą tapo lygus – Milanas Škriniaras įsimušė į savus vartus.

Verta paminėti, kad Simone Inzaghi jau 31-ąją minutę atliko du taktinius keitimus. Vietoj Alessandro Bastoni ir Henriko Mkhitaryano į aikštę žengė Roberto Gagliardini ir Federico Dimarco.

Visgi šie keitimai situacijos nepagerino. 84-ąją minutę Jaka Bijolas rezultatą persvėrė „Udinese“ naudai, o per pridėtą laiką pergalę įtvirtino Tolgay Arslano tikslus smūgis.

Po šios pergalės „Udinese“ bent iki šio vakaro atsidūrė „Serie A“ viršūnėje, o „Inter“ komanda įsirašė trečiąjį pralaimėjimą per 7 turus (12 taškų).