"Inter" gali prarasti Italijos čempionato lyderio poziciją © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos trejos rungtynės.

Lyderis Milano "Inter", per pastaruosius septynis mačus nacionalinėse pirmenybėse laimėjęs vos kartą, ir šį sykį sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su "Palermo".

Surinkę 60 taškų Jose Mourinho auklėtiniai artimiausią persekiotoją "Milan" lenkia vos dviem taškais, o tai reiškia, kad "Rossoneri" po ilgos pertraukos gali aplenkti varžovus, jei sekmadienį įveiks "Napoli". Pirmoje vietoje "Inter" rikiuojasi dar nuo spalio vidurio.

Milaniečiai pirmavo po to, kai 11 minutę Lucio uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo argentinietis Diego Milito, bet jau netrukus Edisonas Cavani atstatė pusiausvyrą.

"Inter" spaudė varžovus bei siekė išplėšti pergalę, tačiau "Palermo" gynėsi patikimai ir atsilaikė.

Trečioje vietoje žengianti "Roma" puolėjo Mirko Vučiničiaus 'hattrick'o' dėka 4-2 įveikė "Udinese" ir nuo pirmosios vietos atsilieka keturiais taškais.

"Roma" 4 - 2 "Udinese"
15' [1 - 0] Luca Toni
24' [2 - 0] Mirko Vucinic
38' [2 - 1] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)
61' [2 - 2] Antonio Di Natale
66' [3 - 2] Mirko Vucinic (iš 11 metrų baudinio)
83' [4 - 2] Mirko Vucinic

"Palermo" 1 - 1 Milano "Inter"
11' [0 - 1] Diego Milito (iš 11 metrų baudinio)
24' [1 - 1] Edison Cavani

"Fiorentina" 3 - 0 "Genoa"
4' [1 - 0] Mario Alberto Santana
73' [2 - 0] Alberto Gilardino (iš 11 metrų baudinio)
86' [3 - 0] Khouma Babacar