„Inter“ ir „Juventus“ - Italijos taurės ketvirtfinalyje © AP nuotr.

Trečiadienio vakarą Italijos taurės aštuntfinalio barjerą sėkmingai peržengė „Inter“ ir „Juventus“ ekipos.

„Inter“ ekipa tik per pratęsimą iš turnyro eliminavo „Fiorentina“ futbolininkus.

A. Conte auklėtiniai išvykos rungtynėse iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

Svečiai į priekį išsiveržė 40-ąją minutę, po A. Vidalio tiksliai realizuoto 11 metrų baudinio.

Šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko 57-ąją minutę po  C. Kouame įvarčio.

Pergalingas įvartis pelnytas tik 119-ąją žaidimo minutę, o įvarčio autoriumi tapo R. Lukaku.

Kitame turnyro etape „Inter“ susitiks su principiniais varžovais - „AC Milan“ ekipa.

Juventus“ į ketvirtfinalį žengė taip pat tik po pratęsimo.

A. Pirlo auklėtiniai namuose 3:2 palaužė „Genoa“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė antrąją rungtynių minutę po D. Kulusevskio įvarčio.

Rezultatą 23-ąją minutę padvigubino A. Morata, kuris po D. Kulusevskio perdavimo tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

28-ąją minutę L. Czyborra tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą.

Po ilgosios pertraukos žaidimo kontrolę perėmė svečių futbolininkai.

74-ąją minutę D. Melegoni tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2.

Pergalingą įvartį rungtynėse 105-ąją minutę pelnė H. Rafia.

Kitame Italijos taurės etape „Juventus“ susitiks su „Sassuolo“ ir „Spal“ dvikovos nugalėtoju.