"Inter" ir "Roma" iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje įvyko dvejos 14 turo rungtynės. Abu čempionatai lyderiai "Inter" ir "Roma" sugebėjo iškovoti nelengvas pergales.

Lygos lyderiai "Inter" namuose rezultatu 2-0 įveikė "Siena" ekipą. Pergalę klubui lėmė Nicolas Burdisso, Hernano Crespo įvarčiai bei Julio Cesaro atsaugotas 11 metrų baudinys.

11 minutę Nicolas Burdisso pabėgo nuo jį gynusio varžovo ir galva pasiuntė skersuotą kamuolį į vartus. Tai buvo ketvirtasis argentiniečio įvartis per dvejas pastarąsias rungtynes.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, teisėjas paskyrė ginčytiną 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. "Inter" gynėjas Maiconas ištiesė ranką tam kad blokuotų varžovą ir nors prisilietimas tarp žaidėjų buvo minimalus, to užteko kad teisėjas parodytų į 11 metrų atžymą. Tačiau Milano klubas neliko nubaustas, kadangi Mario Fricko smūgiuotą kamuolį atsaugojo šeimininkų vartininkas Julio Cesaras.

Tuskanijos klubas netrukus sumokėjo už tai, kad nepasinaudojo šia proga. 54 minutę Hernanas Crespo kamuolį baudos aikštelėje, puikiai suklaidino varžovų gynėją ir permetė kamuolį per vartininką, taip užtvirtindamas savo komandos persvarą.

Kitose rungtynėse Francesco Totti išgelbėjo "Roma" ekipą, kuri sugebėjo namuose 2-1 įveikti "Atalanta" vienuolikę.

Rungtynių pradžią geriau netikėtai pradėjo "Atalanta" ir ši komanda 20 minutę išsiveržė į priekį. Cristiano Doni perdavė kamuolį Massimo Donati ir šio smūgį į vartus atsaugojo "Roma" vartininkas, tačiau pirmas prie atšokusio kamuolio atsidūrė Ricardo Zampagna ir išvedė svečius į priekį.

Visgi antrajame kėlinyje "Roma" atsigavo ir pradėjo grėsmingiau pulti varžovų vartus. 51 minutę "Atalanta" žaidėjas Simone Loria tempė varžovą Simone Perrottą už aprangos ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus. Jo mušti atsistojo Francesco Totti ir pasaulio čempionas smūgiu į vartų kampą išlygino rezultatą.

Už 14 minučių "Atalanta" gynėjas Giulio Migliaccio savo komandos baudos aikštelėje pargriovė varžovą F.Totti ir teisėjas dar kartą skyrė 11 metrų baudinį. Jo mušti dar kartą atsistojo F.Totti ir vėl nuginklavo varžovų vartininką, tačiau teisėjas liepė iš naujo mušti dėl per ankstyvo žaidėjų įžengimo į baudos aikštelę. Tačiau tai nesudarė problemų sostinės ekipos kapitonui ir jis dar kartą smūgiavo į vartų kampą, taip išvesdamas savo komandą į priekį.

Rungtynių pabaigoje svečiai užgulė varžovų vartus bandydami išlyginti rezultatą, tačiau jų viltys sudužo į šipulius kai raudoną kortelę už grubią pražangą prieš varžovą gavo Massimo Donati, tad "Atalanta", nepaisant neblogo pasirodymo, iš šių rungtynių taškų negavo.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00037" 2 - 0 "%c00080"
11` [1 - 0] Nicolas Burdisso
54` [2 - 0] Hernan Crespo

"%c00028" 2 - 1 "%c00215"
20` [0 - 1] Riccardo Zampagna
51` [1 - 1] Francesco Totti (11m)
64` [2 - 1] Francesco Totti (11m)

90` iš aikštės išvarytas Massimo Donati ("Atalanta")