"Inter" išsaugojo keturių taškų pranašumą prieš "Roma" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dar septynerios 32-ojo turo rungtynės, o paskutinioji dvikova tarp "Palermo" ir Turino "Juventus" vyks vėlai vakare Lietuvos laiku.

Svarbią pergalę iškovojo pirmenybių lyderis Milano "Inter" klubas, išvykoje 2-0 palaužęs Bergamo "Atalanta" bei susigrąžinęs 4 taškų pranašumą prieš antroje vietoje žengiančią ir vakar pergalę prieš "Genoa" šventusią "Roma" ekipą.

Svečiams šiame mače teko verstis be gausybės svarbių žaidėjų - vienuolikėje nebuvo Zlatano Ibrahimovičiaus, Davido Suazo, Cristiano Chivu, Walterio Samuelio, Ivano Cordobos, Olivier Dacourto, bet į rikiuotę grįžo saugas Estebanas Cambiasso, progą pasireikšti gavo talentingas jaunas puolėjas M.Balotelli.

Nors dvikovos pradžioje progų pasižymėti turėjo abi komandos, 21 minutę į priekį įsiveržė "Inter" - įvartį smūgiu galva po Maicono pakelto kampinio pelnė saugas P.Vieira. "Atalanta" netrukus galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet patogioje situacijoje atsidūręs Manuelis Belleri mušė gerokai virš vartų.

Antroje rungtynių dalyje, vėlgi, nuginkluoti varžovų vartininką turėjo ir šeimininkai, ir svečiai, bet vienintelį tikslų smūgį atliko 17-metis M.Balotelli. Vienas prieš varžovų vartų sargą iššokęs futbolininkas ramiai jį apsivarė ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Negana to, 90 minutę "Atalanta" liko dešimtyje, kai už ginčus su teisėju raudoną kortelę užsidirbo veteranas Cristianas Doni.

Bergamo "Atalanta" 0 - 2 Milano "Inter"
21' [0 - 1] Patrick Vieira
74' [0 - 2] Mario Balotelli

90' iš aikštes pašalintas Cristiano Doni ("Atalanta")

"Catania" 3 - 0 "Napoli"
5' [1 - 0] Giuseppe Colucci
16' [2 - 0] Gionatha Spinesi
48' [3 - 0] Juan Manuel Risco Vargas

"Fiorentina" 2 - 0 "Reggina"
23' [1 - 0] Giampaolo Pazzini
90' [2 - 0] Adrian Mutu

"Parma" 2 - 2 Romos "Lazio"
17' [1 - 0] Igor Budan
35' [1 - 1] Goran Pandev
38' [1 - 2] Rolando Bianchi
43' [2 - 2] Massimo Paci

Genujos "Sampdoria" 2 - 0 "Livorno"
67' [1 - 0] Christian Maggio
85' [2 - 0] Emiliano Bonazzoli

"Siena" 1 - 1 "Udinese"
69' [1 - 0] Houssine Kharja
78' [1 - 1] Antonio Floro Flores

"Torino" 0 - 1 "Empoli"
88' [0 - 1] Ighli Vannucchi