"Inter" Italijoje sutriuškino "Reggina" ekipą © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dar aštuonerios Italijos "Serie A" pirmenybių XXIX turo rungtynės.

Septynių taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus išsaugojo Milano "Inter" vienuolikė, savo aikštėje 3-0 įveikusi "Reggina".

Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo jau nuo 6 dvikovos minutės, kai po gražaus Dejano Stankovičiaus perdavimo kulniuku kamuolį į tinklą pasiuntė argentinietis Estebanas Cambiasso.

10 minutę šeimininkų persvarą realizuodamas 11 metrų baudinį, kurį išprovokuodamas Carloso Valdezo pražangą uždirbo Mancini, padvigubino Zlatanas Ibrahimovičius.

Kiek vėliau švedas nesugebėjo pelnyti įvarčio iššokęs vienas prieš varžovų vartininką, kartą pataikė į virpstą, bet galiausiai pasiekė antrą savo įvartį 58 minutę, kuomet suklaidino kelis gynėjus bei techniškai iš 17 metrų permetė kamuolį per vartininką.

Atkakliai vyksta kova dėl vietų Čempionų lygos turnyre. Ketvirtoje pozicijoje žengianti "Genoa" namie 2-0 įveikė "Udinese", tačiau laipteliu žemiau įsitvirtinusi "Fiorentina" atsilieka vos dviem taškais, mat 1-0 palaužė "Siena".

Veronos "Chievo" 1 - 0 "Palermo"
45' [1 - 0] Siqueira De Olivera Luciano

36' iš aikštės pašalintas Mattia Cassani ("Palermo")

Milano "Inter" 3 - 0 "Reggina"
6' [1 - 0] Esteban Cambiasso
10' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovic (iš 11 metrų baudinio)
58' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovic

"Genoa" 2 - 0 "Udinese"
59' [1 - 0] Giuseppe Sculli
90' [2 - 0] Diego Milito

72' iš aikštės pašalintas Alexis Sanchez ("Udinese")

"Bologna" 0 - 1 "Cagliari"
44' [0 - 1] Robert Acquafresca

"Fiorentina" 1 - 0 "Siena"
71' [1 - 0] Adrian Mutu

"Lecce" 2 - 2 Bergamo "Atalanta"
10' [1 - 0] Fabio Caserta
30' [1 - 1] Simone Padoin
48' [1 - 2] Simone Padoin
90' [2 - 2] Fabio Caserta

"Torino" 1 - 3 Genujos "Sampdoria"
8' [0 - 1] Giampaolo Pazzini
24' [0 - 2] Paolo Sammarco
29' [1 - 2] Rolando Bianchi
69' [1 - 3] Antonio Cassano