"Inter" laimėjo prieš "Palermo" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate buvo sužaistos likusios 13 turo rungtynės. „Inter“ iškovojo labai svarbią pergalę prieš „Palermo“, „Roma“ įtikinamai įveikė „Sampdoria“ ekipą, „Empoli“ ir „Catania“, „Torino“ ir „Lazio“ taip pat šventė pergales, tuo tarpu „Fiorentina“ bei „Livorno“ turėjo tenkintis lygiosiomis.

„Serie A“ lyderių dvikovoje „Inter“ svečiuose sugebėjo palaužti „Palermo“ ekipą rezultatu 2-1 ir atitolti nuo šio klubo jau šešiais taškais.

Jau 7 minutę Italijos čempionai išsiveržė į priekį. Zlatanas Ibrahimovičius paleido tolimą smūgį į varžovų vartus ir priešininkų vartininkas Alberto Fontana nesugebėjo sugauti kamuolio, tad rezultatas tapo 1-0. Visgi šeimininkai, dideliam stadione susirinkusių sirgalių džiaugsmui, prieš pat rungtynių pertrauką sugebėjo išlyginti rezultatą, po to kai pasižymėjo brazilas Amauri.

Antrasis kėlinys prasidėjo neigiamai abiems klubams, kadangi traumas gavo abu įvarčių autoriai Z.Ibrahimovičius bei Amauri. Tačiau „Inter“ klubo tai nesutrikdė ir vieno kampinio metu Marco Materazzi smūgis galva atsitrenkė į virpstą, o 61 minutę Patrickas Vieira, gavęs Adriano perdavimą, sugebėjo galingu smūgiu dar kartą išvesti svečius į priekį.

Svečiai ir toliau diktavo žaidimo tempą, tačiau „Palermo“ dar turėjo šansą išlyginti rezultatą 85 minutę, tačiau Andrea Caracciolo smūgis galva pataikė į vartų skersinį, tad „Inter“ šventė svarbią pergalę.

Francesco Totti vedama „Roma“ sugebėjo išvykoje 4-2 įveikti nestabiliai šį sezoną rungtyniaujančią „Sampdoria“ ekipą.

Jau 13 rungtynių minutę F.Totti, gavęs kamuolį iš komandos draugo Daniele De Rossi, pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Tačiau Romos klubo žaidėjai džiaugėsi neilgai, kadangi vos už minutės kitame aikštės gale „Sampdoria“ kapitonas Sergio Volpi smūgiu į vartų kampą išlygino rezultatą.

Visgi „Roma“ dar kartą išsiveržė į priekį 33 minutę po galingo Simone Perrottos smūgio dešine koja. Tuo tarpu gynėjas Christianas Panucci už 11 minučių pelnė trečiąjį sostinės ekipos įvartį, taip pasižymėdamas net trečią kartą per dvejas rungtynes.

„Roma“ galutinai savo varžovus pribaigė 74 minutę, kuomet komandos kapitonas F.Totti puikiai smūgiavo dar nenusileidusį kamuolį ir šis atsidūrė tinkle. Genujos klubas dar spėjo sušvelninti skirtumą, kai prieš pat rungtynių pabaigą teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Romos klubo vartus. Jį sėkmingai realizavo Francesco Flachi.

Kitas sostinės klubas „Lazio“ namuose sugebėjo įveikti autsaiderį „Ascoli“ rezultatu 3-1.

Aštuntąją minutę Stefano Mauri smūgiavo į varžovų vartus ir priešų vartininkas Gianluca Pagliuca atmušė kamuolį tiesiai pas „Lazio“ gynėją Manuelį Belleri, kuris išvedė šeimininkus į priekį. Tačiau svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą po septynių minučių, kuomet „Lazio“ saugas S.Mauri pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Tačiau dar už dešimties minučių „Lazio“ sugebėjo vėl atstatyti savo persvarą. Makedonietis Goranas Pandevas prasiveržė pro du gynėjus ir taikliai smūgiavo į vartus. Šeimininkai savo pergalę užtvirtino 84 minutę, kuomet įvartį pelnė Pasquale Foggia.

„Fiorentina“ dar kartą nesugebėjo iškovoti pergalės. Šįsyk Florencijos klubas svečiuose sužaidė 1-1 su „Siena“ ekipa. Šeimininkai pirmavo po 18 minutę pelnyto Luca Antonini įvarčio, tačiau po dvidešimties minučių rezultatą išlygino rumunas Adrianas Mutu.

Tomo Danilevičiaus „Livorno“ sugebėjo iššvaistyti dviejų įvarčių pranašumą ir svečiuose sužaidė lygiosiomis 2-2 su „Reggina. Svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 2-0, tačiau antrajame kėlinyje aikštelėje buvo visiškai kitoks vaizdas ir „Reggina“ sugebėjo išplėšti tašką. Lietuvis aikštėje pasirodė 73 minutę, pakeitęs komandos draugą Ibrahima Bakayoko.

„Torino“ po prasto sezono starto sugebėjo iškovoti antrąją savo pergalę iš eilės, svečiuose 2-1 palaužęs „Atalanta“ klubą. Turino klubas išsiveržė į priekį kurioziškomis aplinkybėmis. 78 minutę kamuolys atšoko nuo „Atalanta“ gynėjo Claudio Rivaltos veido ir įskriejo į šeimininkų vartus. Dar po dešimties minučių „Torino“ užtvirtino savo pergalę, tačiau šeimininkai prieš pat rungtynių pabaigą spėjo sušvelninti rezultatą.

„Catania“ sugebėjo reabilituotis po gėdingo pralaimėjimo 7-0 praeitame ture „Roma“ ekipai, namuose 2-0 įveikdama „Parma“ komandą. Svečiai 38 liko dešimtyje po to kai raudoną kortelę gavo Vincenzo Grella ir „Catania“ futbolininkai tuo pasinaudoję antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius.

„Empoli“ pakilo į penktąją vietą turnyrinėje lentelėje, namuose įveikusi „Cagliari“ ekipą rezultatu 1-0. Šeimininkams pergalę atnešė 9 minutę baudos smūgiu pelnytas Ighli Vannucchi įvartis.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00200“ 1 – 2 „%c00037“
7` [0 – 1] Zlatan Ibrahimovic
45` [1 – 1] Amauri
61` [1 – 2] Patrick Vieira

„%c00070“ 2 – 4 „%c00028“
12` [0 – 1] Francesco Totti
14` [1 – 1] Sergio Volpi
33` [1 – 2] Simone Perrotta
44` [1 – 3] Christian Panucci
74` [1 – 4] Francesco Totti
90` [2 – 4] Francesco Flachi (11m)

„%c00019“ 3 – 1 „%c00262“
8` [1 – 0] Manuel Belleri
16` [1 – 1] Stefano Mauri (į savo vartus)
25` [2 – 1] Goran Pandev
84` [3 – 1] Pasquale Foggia

„%c00080“ 1 – 1 „%c00143“
18` [1 – 0] Luca Antonini
38` [1 – 1] Adrian Mutu

„%c00081“ 2 – 2 „%c00213“
23` [0 – 1] Fabio Galante
27` [0 – 2] Cristiano Lucarelli
63` [1 – 2] Rolando Bianchi
77` [2 – 2] Julio Cesar Leon

„%c00215“ 1 – 2 „%c00251“
78` [0 – 1] Claudio Rivalta (į savo vartus)
88` [0 – 2] Alessandro Rosina
90` [1 – 2] Simone Loria

„%c00318“ 2 – 0 „%c00029“
66` [1 – 0] Gionathan Spinesi
84` [2 – 0] Fabio Caserta

38` iš aikštės išvarytas Vincenzo Grella („Parma“)

„%c00085“ 1 – 0 „%c00216“
9` [1 – 0] Ighli Vannucchi