"Inter" neapgynė Čempionų lygos nugalėtojo titulo (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį paaiškėjo likę du UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviai. Eliminavusi titulą gynusį Milano "Inter", tarp keturių stipriausių ekipų netikėtai prasimušė Gelzenkircheno "Schalke", o Madrido "Real" nepaliko vilčių Londono "Tottenham".

Pusfinalyje balandžio 26 dieną "Schalke" pirmą kartą surems ginklus su "Man Utd", o sekančią dieną į kovą stos Ispanijos grandai - Madrido "Real" ir "Barcelona".

Ir atsakomajame mače "Inter" nesugebėjo prilygti kovingai nusiteikusiems vokiečiams - vos devintą vietą nacionalinėse pirmenybėse užimanti "Schalke" iškovojo pergalę 2-1, o bendru rezultatu sutriuškino varžovus net 7-3.

Menkos Leonardo auklėtinių viltys žlugo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai apsivaręs vartininką Julio Cesarą kamuolį į tinklą pasiuntė veteranas Raulis.

Nors po pertraukos Thiago Motta išlygino rezultatą, to paties Raulio perdavimu pasinaudojęs Benediktas Howedesas leido pasidžiaugti gausiai susirinkusiems žiūrovams.

Intrigos nebuvo ir Londone, kur visas "Tottenham" pastangas atsitiesti po keturių įvarčių šoko Madride sužlugdė vartininkas Heurelho Gomesas, nesugebėjęs atremti iš pažiūros ne itin pavojingo Cristiano Ronaldo smūgio iš toli.

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 1 Milano "Inter"
(pirmosios rungtynės 5-2, bendras rezultatas 7-3)
45' [1 - 0] Raul
49' [1 - 1] T.Motta
81' [2 - 1] B.Howedes

Londono "Tottenham" 0 - 1 Madrido "Real"
(pirmosios rungtynės 0-4, bendras rezultatas 0-5)
50' [0 - 1] C.Ronaldo