"Inter" neleidžia atitrūkti Italijos pirmenybių lyderiui (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Atsilikimą nuo lyderio "Milan" iki penkių taškų sumažino nugalėtojo titulą ginantis Milano "Inter" klubas, namie net 5-2 sutriuškinęs į dvyliktą vietą nukritusią "Genoa" ekipą.

Svečiai nutildė ne pilną "San Siro" stadioną 39 minutę, kai kamuolį į tinklą smūgiu pažeme pasiuntė Rodrigo Palacio, bet tuoj po pertraukos penktą įvartį vilkėdamas "Inter" marškinėlius įmušė ir pusiausvyrą atstatė sausio mėnesį įsigytas Giampaolo Pazzini.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo įvarčių lietaus pradžia - po akimirkos Milano vienuolikę į priekį išvedė Samuelis Eto'o, o 57 minutę kamerūnietis trečią kartą nuginklavo "Genoa" vartininką.

Goranas Pandevas ir kitas naujokas Yuto Nagatomo pradėjo varžovų žeminimą, bet prieš pat finalinį švilpuką Mauro Boselli šiek tiek sušvelnino santykį.

Genujos "Sampdoria" 2 - 3 "Cesena"
43' [0 - 1] M.Parolo
47' [0 - 2] E.Gianccherini
48' [0 - 3] E.Gianccherini
83' [1 - 3] M.Volta
90' [2 - 3] M.Maccarone (iš 11 m. baudinio)

"Bologna" 2 - 2 "Cagliari"
29' [1 - 0] M.Di Vaio (iš 11 m. baudinio)
59' [1 - 1] A.Cossu
81' [1 - 2] D.Ragatzu
90' [2 - 2] G.Ramirez

Veronos "Chievo" 0 - 0 "Parma"

74' iš aikštės pašalintas G.Paletta ("Parma")

"Fiorentina" 3 - 0 "Catania"
21' [1 - 0] A.Mutu
24' [2 - 0] A.Mutu
60' [3 - 0] A.Gillardino

Milano "Inter" 5 - 2 "Genoa"
40' [0 - 1] R.Palacio
50' [1 - 1] G.Pazzini
51' [2 - 1] S.Eto'o
57' [3 - 1] S.Eto'o
71' [4 - 1] G.Pandev
84' [5 - 1] Y.Nagatomo
90' [5 - 2] M.Boselli

"Napoli" 0 - 0 "Brescia"

"Udinese" 1 - 0 "Bari"
76' [1 - 0] A.Di Natale (iš 11 m. baudinio)

Romos "Lazio" 2 - 0 "Palermo"
7' [1 - 0] G.Sculli
18' [2 - 0] G.Sculli