„Inter“ paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę iš savo rankų © REUTERS nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose „Serie A“ čempionato rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų ir rezultatu 1:1 sužaidė su „Salernitana“ futbolininkais.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 6 minutę. Milano komandos futbolininkus į priekį išvedė Robinas Gosensas.

Svečiai turėjo iniciatyvą tolimesnėje rungtynių eigoje, tačiau kamuolio į vartus pasiūsti jiems nepavyko, o už tai brangiai teko susimokėti rungtynių pabaigoje. 90 minutę „Salernitana“ ekipos veteranas Antonio Canderva fantastišku šūviu nuginklavo oponentų vartininką ir rezultatas tapo 1:1.

Po šio susitikimo „Inter“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir pasibaigus 29 turui potencialiai gali nukristi į šeštąją poziciją.