"Inter" pateko į Italijos taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionas Milano "%c00037" pateko į šalies taurės ketvirtfinalį, kai antradienio vakarą vykusiame aštuntfinalio mače, tik po pratęsimo namuose 3-1 įveikė "%c00249" ekipą.

Milano "%c00037" 3 - 1 "%c00249" *po pratęsimo
75' [1 - 0] Adriano
79' [1 - 1] Marco Rossi
100' [2 - 1] Esteban Cambiasso
104' [3 - 1] Zlatan Ibrahimovic

20' iš aikštės išvytas Giuseppe Biava ("Genoa")
21' Adriano nerealizavo 11 metrų baudinio (Inter")

Šeimininkai jau mačo pradžioje sukūrė kelis pavojingus momentus, tačiau Hernano Crespo ir Luiso Jimenezo smūgiai tikslo nepasiekė.

"Genoa" savo padėtį susikomplikavo 20 minutę, kai už pražangą baudos aikštelėje, Giuseppe Biava buvo parodyta raudona kortelė ir į svečių vartus paskirtas 11 metrų baudys. Tiesa, Adriano nesugebėjo išnaudoti puikaus šanso.

"Inter" ėmė spausti varžovus, tačiau neišnaudojo dar kelių puikių šansų pasižymėti. Įmušti įvartį jiems pavyko tik 75 minutę - po Maxwello perdavimo, Adriano pagaliau pelnė savo įvartį mače.

Tačiau "Genoa" nebuvo linkusi pasiduoti ir jau netrukus išlygino rezultatą - Walterio Samuelio klaida pasinaudojo Marco Rossi. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias, tad komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką stipresni pasirodė "Inter" futbolininkai - iš pradžių įvartį pelnė Estebanas Cambiasso, po keturių minučių tikslų smūgį pridėjo ir Zlatanas Ibrahimovičius. "Inter" šventė pergalę, kuri jiems leido keliauti į Italijos taurės ketvirtfinalį, kur jų jau laukia "%c00028" ekipa.