"Inter" patyrė skaudų pralaimėjimą Bergamoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate sužaistos dar septynerios XIX turo rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, 1-3 nusileidęs vidutiniokei Bergamo "Atalanta" vienuolikei.

Šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir 17 minutę, ko gero, pelnytai įsiveržė į priekį, kai po Cristiano Doni perdavimo apsisukęs ties 11 metrų žyma kamuolį į tinklą pasiuntė Sergio Floccari.

Netrukus tikslumo pritrūko "Atalanta" saugui Jaime Valdesui, progos padvigubinti skirtumą neišnaudojo ir Floccari, bet 28 minutę tikslas buvo pasiektas - po Doni baudos smūgio kamuolys atsimušė į Zlataną Ibrahimovičių ir, pakeitęs skriejimo kryptį, antrąkart atsidūrė Julio Cesaro ginamuose vartuose.

"Inter" strategas Mourinho reagavo žaibiškai, keisdamas gynėją Cristianą Chivu puolėju Victoru Obinna, bet 33 minutę "Atalanta" persvara tapo triuškinančia - galva vėl pasižymėjo Doni.

Atsidūrę tokiame giliame nokdaune čempionai taip ir neatsigavo - nepaisant visų jų pastangų, "Atalanta" ir po didžiosios pertraukos ne kartą kėlė grėsmę svečių vartams.

Tiesa, "Inter" galiausiai pelnė bent garbės įvartį, kai 90 minutę pirmasis po Adriano smūgio prie kamuolio suskubęs Ibrahimovičius nesuklydo - 3-1.

Tačiau šiuo lyderių kluptelėjimu nesugebėjo pasinaudoti antroje vietoje žengianti Turino "Juventus" ekipa, išvykoje sužaidusi tik lygiosiomis 1-1 su Romos "Lazio".

Šeimininkai netgi pirmavo, kai 25 minutę baudos smūgiu įvartį pelnė Cristianas Ledesma, bet jau po kelių akimirkų galva pusiausvyrą, išsilaikusią iki finalinio teisėjo švilpuko, atstatė gynėjas Olofas Mellbergas.

Po šių lygiųjų "Juventus" su 40 taškų nuo "Inter" atsilieka 3 taškais.

Devintą pergalę šį sezoną iškovojo Italijos vicečempionė "Roma", išvykoje po dramatiškos kovos 1-0 palaužusi "Torino".

Vienintelį įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis brazilas Julio Baptista, stovėdamas nugara į vartus krūtine susitabdęs Philippe Mexeso perduotą kamuolį ir smūgiu per save nuginklavęs vartininką Matteo Sereni.

Antrą pralaimėjimą per tris pastaruosius mačus patyrė Genujos "Sampdoria", namie 0-2 nusileidusi "Palermo".

Nepaisant to, kad pirmajame kėlinyje dominavo šeimininkai, 45 minutę į priekį išsiveržė svečiai, kai iš arti galva pasižymėjo Markas Bresciano.

Antrajame kėlinyje australas padvigubino pranašumą, įtvirtindamas pergalę.

"Sampdoria" klubo ir Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius šiame mače rungtyniavo nuo 63 minutės, tačiau niekuo neišsiskyrė.

Bergamo "Atalanta" 3 - 1 Milano "Inter"
18' [1 - 0] Sergio Floccari
28' [2 - 0] Cristiano Doni
33' [3 - 0] Cristiano Doni
90' [3 - 1] Zlatan Ibrahimovic

Romos "Lazio" 1 - 1 Turino "Juventus"
25' [1 - 0] Cristian Ledesma
30' [1 - 1] Olof Mellberg

Genujos "Sampdoria" 0 - 2 "Palermo"
45' [0 - 1] Mark Bresciano
58' [0 - 2] Mark Bresciano

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė nuo 63 minutės

"Torino" 0 - 1 "Roma"
90' [0 - 1] Julio Cesar Baptista

90' iš aikštės pašalintas Simone Barone ("Torino")

"Lecce" 0 - 2 "Genoa"
68' [0 - 1] Bosko Jankovic
90' [0 - 2] Giuseppe Sculli

Veronos "Chievo" 2 - 1 "Napoli"
32' [1 - 0] Michele Marcolini (iš 11 metrų baudinio)
53' [1 - 1] Ezequiel Lavezzi
74' [2 - 1] Michele Marcolini

55' iš aikštės pašalintas Marek Hamsik ("Napoli")
71' iš aikštės pašalintas Santiago Morero ("Chievo")

"Catania" 1 - 2 "Bologna"
49' [0 - 1] Marco Di Vaio
54' [0 - 2] Martins Bolzan Adailton
85' [1 - 2] Michele Paolucci

37' iš aikštės pašalintas Mariano Julio Izco ("Catania")
69' Giuseppe Mascara ("Catania") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Cagliari" 2 - 0 "Udinese"
4' [1 - 0] Daniele Conti
20' [2 - 0] Davide Biondini