"Inter" prarado dar du taškus Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės.

Abejotinas 11 metrų baudinys lėmė pirmąją Turino "Juventus" pergalę vadovaujant naujajam treneriui Alberto Zaccheroni - "Senoji senjora" atsilikinėjo, tačiau atsitiesė ir 3-2 palaužė "Genoa".

16 minutę svečiai iš Genujos įsiveržė į priekį pasižymėjus komandos kapitonui Marco Rossi, bet dar prieš didžiąją pertrauką pusiausvyrą atstatė Amauri.

Alessandro Del Piero sužaidus valandą suteikė pranašumą "Juventus" klubui, tačiau santykį visiškai pelnytai išlygino Rossi ir atrodė, kad ekipoms gali tekti pasidalinti po tašką.

Visgi 78 minutę arbitras skyrė ginčytiną 11 metrų baudinį, kurį realizavęs Del Piero atnešė savo komandai tris taškus.

Tuo metu lyderis Milano "Inter" antrą kartą iš eilės sužaidė tik lygiosiomis, šį kartą su "Napoli", ir artimiausią persekiotoją "Roma" lenkia 7 taškais. Be to, trečioje vietoje žengiantis "Milan" yra sužaidęs rungtynėmis mažiau, todėl gali lyderio atotrūkį sumažinti iki 6 taškų.

Neapoliečiai rungtyniavo aktyviai ir galėjo išplėšti pergalę, tačiau ir Marekas Hamsikas, ir Fabio Quagliarella pataikė į skersinį.

Kitoje aikštės pusėje vartų konstrukciją sudrebino Sulley Muntari, tačiau nepaisant pagerėjusio žaidimo po didžiosios pertraukos "Inter" tenkinosi tašku.

Veronos "Chievo" 0 - 1 "Siena"
75' [0 - 1] Ferreira Da Silva Reginaldo

"Parma" 0 - 2 Romos "Lazio"
68' [0 - 1] Guglielmo Stendardo
89' [0 - 2] Mauro Zarate

73' iš aikštės pašalintas Luis Garces Jimenez ("Parma")

Turino "Juventus" 3 - 2 "Genoa"
16' [0 - 1] Marco Rossi
42' [1 - 1] Amauri
61' [2 - 1] Alessandro Del Piero
63' [2 - 2] Marco Rossi
78' [3 - 2] Alessandro Del Piero (iš 11 metrų baudinio)

"Livorno" 0 - 2 "Bologna"
22' [0 - 1] Marco Di Vaio

"Cagliari" 3 - 1 "Bari"
13' [1 - 0] Daniele Conti
30' [2 - 0] Nene
52' [2 - 1] Salvatore Masiello
53' [3 - 1] Andrea Cossu

"Catania" 0 - 0 Bergamo "Atalanta"

74' iš aikštės pašalintas Gianpaolo Bellini ("Atalanta")

"Napoli" 0 - 0 Milano "Inter"