"Inter" prarado du taškus Italijoje, "Milan" ir "Juventus" išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XXXV turo rungtynės.

Kiek netikėtai du taškus išvykoje prarado lyderis Milano "Inter", nesugebėjęs įveikti tik 16 vietoje žengiančios Veronos "Chievo" ekipos. Mačas baigėsi taikiai 2-2.

O rungtynių pradžia Jose Mourinho auklėtiniams žadėjo tik gera - sužaidus vos kelias minutes šeimininkų klubo vartininkas Stefano Sorrentino nesėkmingai atmušė nestipriai Estebano Cambiasso smūgiuotą kamuolį ir pirmasis prie jo prišokęs Hernanas Crespo iš arti išvedė savo ekipą į priekį.

Visgi persvara "Inter" džiaugėsi neilgai - 27 minutę įspūdingu smūgiu iš daugiau nei 20 metrų pusiausvyrą atstatė Michele Marcolini.

Antrojo kėlinio pradžioje "Chievo" gynėjai net dukart iš eilės blokavo patogioje situacijoje atsidūrusio Mario Balotelli bandymus, tačiau 64 minutę jaunasis puolėjas pasiekė savo, įspūdingu smūgiu nestabdant kamuolio iš aštraus kampo pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Bet to pergalei nepakako - 73 minutę po Andrea Mantovani perdavimo iš krašto rezultatą išlygino Siqueira De Olivera Luciano.

Tiesa, taškus prarado ir artimiausi "Inter" persekiotojai. Tarpusavio rungtynes "Milan" bei Turino "Juventus" baigė taikiai 1-1.

Šeimininkai 57 minutę įsiveržė į priekį, kai po greitos kontratakos bei nevykusio pirmojo Massimo Ambrosini smūgio pirmasis prie kamuolio suskubo ir iš kelių metrų jį į tinklą pasiuntė Clarence'as Seedorfas.

Bet "Milan" pirmavo neilgai - jau po kelių minučių Mauro Camoronesi atliko perdavimą Vincenzo Iaquintai, kuris griūdamas galva atstatė pusiausvyrą.

Tiesa, milaniečiai mačą baigė dešimtyje, mat 87 minutę iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Favalli, bet tai didesnės įtakos dvikovos baigčiai neturėjo.

"Milan" 1 - 1 Turino "Juventus"
57' [1 - 0] Clarence Seedorf
60' [1 - 1] Vincenzo Iaquinta

87' iš aikštės pašalintas Giuseppe Favalli ("Milan")

"Lecce" 1 - 1 "Napoli"
33' [0 - 1] Joao Inacio Pia
43' [1 - 1] Andrea Zanchetta (iš 11 metrų baudinio)

"Torino" 1 - 1 "Bologna"
37' [1 - 0] Alessandro Rosina (iš 11 metrų baudinio)
86' [1 - 1] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)

"Catania" 0 - 2 "Fiorentina"
11' [0 - 1] Stefan Jovetic
90' [0 - 2] Luciano Zauri

"Siena" 1 - 0 "Palermo"
60' [1 - 0] Emanuele Calaio

Bergamo "Atalanta" 1 - 1 "Genoa"
9' [1 - 0] Jaime Andres Valdes
90' [1 - 1] Domenico Criscito

74' iš aikštės pašalintas Tiberio Guarente ("Atalanta")

"Cagliari" 2 - 2 "Roma"
34' [1 - 0] Alessandro Matri
58' [2 - 0] Robert Acquafresca
63' [2 - 1] Francesco Totti
69' [2 - 2] Simone Perrotta

Veronos "Chievo" 2 - 2 Milano "Inter"
3' [0 - 1] Hernan Crespo
27' [1 - 1] Michele Marcolini
64' [1 - 2] Mario Balotelli
73' [2 - 2] Siqueira De Olivera Luciano