"Inter" sustiprino lyderio pozicijas Italijoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XXIV turo rungtynės.

Atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų iki dešimties taškų padidino Milano "Inter" klubas, namie 2-0 įveikęs Romos "Lazio".

Svečiai pirmoje rungtynių pusėje turėjo keletą progų išsiveržti į priekį, tačiau jiems trūko tikslumo arba be priekaištų sužaisdavo vartininkas Julio Cesaras.

Kitoje aikštės pusėje išsiskyrė pavojingi Zlatano Ibrahimovičiaus bei Sulley Muntari smūgiai galva, tačiau abu kartus kamuolys praskriejo greta vartų.

Galiausiai pirmasis įvartis krito 58 minutę, kai įsiveržęs į baudos aikštelę bei suklaidinęs gynėją varžovų vartininką nuginklavo švedas Ibrahimovičius.

70 minutę "Inter" pirmavo jau 2-0 - Ibrahimovičius perdavė kamuolį Muntari, kuris, išvengęs nuošalės spąstų, kaire koja pasiuntė kamuolį į tinklą.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir Milano ekipa šventė svarbią pergalę.

Kitoje dvikovoje viltis išlikti stipriausioje lygoje atgaivino paskutinėje pozicijoje žengianti "Reggina" komanda, išvykoje 2-1 palaužusi 18 vietoje besirikiuojančią "Bologna".

Svečiai užtikrintai pirmavo po to, kai pirmojo kėlinio pabaigoje ir antroje pradžioje įvarčius atitinkamai pelnė Franco Brienza bei Edgaras Barreto, o 87 minutę Vangelis Moraso sušvelnino skirtumą, tačiau to nepakako.

Milano "Inter" 2 - 0 Romos "Lazio"
58' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic
70' [2 - 0] Sulley Muntari

"Bologna" 1 - 2 "Reggina"
40' [0 - 1] Franco Brienza
46' [0 - 2] Edgar Barreto
87' [1 - 2] Vangelis Moras