"Inter" tęsia pergalių seriją Italijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos trejos Italijos "Serie A" pirmenybių XXV turo rungtynės.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, išvykoje 2-1 įveikęs 16 vietoje žengiančią "Bologna".

Svečiai į priekį išsiveržė 57 minutę, tačiau ir vėl neišvengta kontroversijos. Po kampinio Adriano, varžovų teigimu, sužaidęs ranka, atmetė kamuolį Estabanui Cambiasso, kuris iš kelių metrų nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

78 minutę "Bologna" atstatė pusiausvyrą, kai taip pat po kampinio visiškai vienas paliktas Miguelis Britos galingu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į patį vartų kampą. Nors prie virpsto stovėjo Cambiasso, jam išgelbėti komandos nepavyko.

Tačiau jau po kelių akimirkų "Inter" vėl pirmavo - vos nuo atsarginių suolelio pakilęs jaunasis Mario Balotelli, lyg ir bandydamas atlikti perdavimą, baudos smūgiu įmušė įvartį nuo virpsto ir išplėšė pergalę savo komandai.

Tris taškus iškovojo ir bent iki rytojaus į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo vicečempionė "Roma", minimaliu rezultatu nugalėjusi "Siena".

Vienintelį įvartį 63 minutę įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą iš 15 metrų pelnė Rodrigo Taddei.

"Bologna" 1 - 2 Milano "Inter"
57' [0 - 1] Esteban Cambiasso
79' [1 - 1] Miguel Britos
82' [1 - 2] Mario Balotelli

"Roma" 1 - 0 "Siena"
63' [1 - 0] Rodrigo Taddei

"Palermo" 0 - 2 Turino "Juventus"
26' [0 - 1] Mohamed Sissoko
79' [0 - 2] David Trezeguet