"Inter" tolsta nuo persekiotojų Italijos čempionate © Eurofootball.lt
"Serie A" pirmenybėse trečiadienį sužaistos devynerios XXX turo rungtynės.

Pergalę iškovojo ir turnyrinėje lentelėje nuo artimiausių persekiotojų iki 4 taškų atitrūko Milano "Inter" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 3-0 įveikę "Livorno" vienuolikę.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo kamerūnietis Samuelis Eto'o, o vieną įvartį pridėjo gynėjas Maiconas. Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius, atstovaujantis "Livorno" komandai, žaidė visas rungtynes.

Skaudų pralaimėjimą patyrė "Milan" ekipa išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 nusileidusi "Parma" klubui. Vienintelį susitikimo įvartį 90 minutę po vartininko Christiano Abbiati klaidos pelnė Valerijus Bojinovas.

Negana to, per pridėtą teisėjo laiką iš aikštės už grubią pražangą buvo išvarytas "rossoneri" saugas Andrea Pirlo.

Kitose rungtynėse "Roma" išvykoje rezultatu 2-0 palaužė "Bologna" ekipos pasipriešinimą.

"Genoa" 2 - 2 "Palermo"
34' [0 - 1] Abel Hernandez
75' [1 - 1] Salvatore Bocchetti
78' [1 - 2] Javier Pastore
90' [2 - 2] Houssine Kharja (iš 11 m. baudinio)

88' iš aikštės pašalintas Simon Kjaer ("Palermo")

Bergamo "Atalanta" 3 - 1 "Cagliari"
53' [1 - 0] Simone Tiribocchi
69' [2 - 0] Jaime Andres Valdes (iš 11 m. baudinio)
73' [3 - 0] Jaime Andres Valdes
90' [3 - 1] Daniele Conti

17' iš aikštės pašalintas Daniele Dessena ("Cagliari")
80' Andrea Cossu ("Cagliari") nerealizavo 11 m. baudinio

"Bari" 2 - 1 Genujos "Sampdoria"
20' [0 - 1] Antonio Cassano
58' [1 - 1] Riccardo Meggiorini
86' [2 - 1] Paulo Vitor De Souza Barreto

"Bologna" 0 - 2 "Roma"
48' [0 - 1] John Arne Riise
82' [0 - 2] Julio Cesar Baptista

"Catania" 1 - 0 "Fiorentina"
2' [1 - 0] Giuseppe Mascara

Milano "Inter" 3 - 0 "Livorno"
36' [1 - 0] Samuel Eto'o
41' [2 - 0] Samuel Eto'o
61' [3 - 0] Maicon

Romos "Lazio" 2 - 0 "Siena"
6' [1 - 0] Stephan Lichtsteiner
72' [2 - 0] Julio Cruz

"Parma" 1 - 0 "Milan"
90' [1 - 0] Valeri Bojinov

90' iš aikštės pašalintas Andrea Pirlo ("Milan")

"Udinese" 0 - 0 Veronos "Chievo"