"Inter" triumfą Italijoje lėmė "Milan" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos XXXVI turo rungtynės, po kurių paaiškėjo šalies čempionas.

Septynioliktąjį titulą iškovojo turo mačo net nesužaidęs Milano "Inter" klubas, po "Milan" nesėkmės Udinėje 1-2 tapęs nebepavejamu savo varžovams.

"Udinese" į priekį išsiveržė 31 minutę, kuomet po Paolo Maldini pražangos prieš Floro Floresą teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Gaetano D'Agostino.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai padvigubino pranašumą - po kampinio galva pasižymėjo Christianas Zapata, o vėlyvas Massimo Ambrosini įvartis taip pat galva tebuvo menka paguoda.

Kitame mače šalies vicečempionė "Roma" po labai atkaklios kovos 4-3 palaužė "Catania".

Sostinės ekipa 12 minutę pirmavo po tikslaus Simone Perrottos smūgio. Nors jau netrukus Giacomo Tedesco išlygino rezultatą, Mirko Vuciničius netrukus vėl išvedė "Roma" į priekį, o tas pats Perrotta įtvirtino pranašumą.

Bet to nepakako - 47 ir 72 minutėmis "Catania" sudavė du smūgius "Roma" futbolininkams, kurie nesutriko ir prieš pat finalinį teisėjo švilpuką gynėjas Christianas Panucci išplėšė pergalę.

"Roma" 4 - 3 "Catania"
12' [1 - 0] Simone Perrotta
15' [1 - 1] Giacomo Tedesco
17' [2 - 1] Mirko Vucinic
31' [3 - 1] Simone Perrotta
47' [3 - 2] Giuseppe Mascara
72' [3 - 3] Takayuki Morimoto
90' [4 - 3] Christian Panucci

"Udinese" 2 - 1 "Milan"
31' [1 - 0] Gaetano D'Agostino (iš 11 metrų baudinio)
49' [2 - 0] Cristian Eduardo Valencia Zapata
90' [2 - 1] Massimo Ambrosini