"Interas" priešinosi "Vėtrai" pusantro kėlinio © Eurofootball.lt
Paskutines rungtynes namuose šį sezoną žaidusi Vilniaus "Vėtra" priemė čempionato autsaiderį Visagino "Interą", ir nors svečiai atsilaikė didžiąją rungtynių dalį, per paskutines trisdešimt minučių pelnyti trys varčiai lėmė "Vėtros" pergalę rezultatu 3-0.

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 50 žiūrovų
"%c00123"" 3 – 0 "%c00327"
74‘ [1 – 0] Robertas Vėževičius
75‘ [2 – 0] Bobi Božinovski
83‘ [3 – 0] Vachtang Kvaratskhelia

"Vėtra": Kozyrev; Jankauskas, Cvetanovski, Budimir, Birškys (46' Grigaitis), Šernas, Božinovski, Butrimavičius, Milošeski, Malinin (56' Vėževičius), Stankevičius (73' V.Kvaratskhelia)

"Interas": Dilys; Stanaitis, Tučinskij, Kuznecov, Arefjev; Volodzko, Jeriomenko, Derendiaev, Chitun, Velikov; Buinickij

"Vėtrai" šiose rungtynėse dėl raudonos kortelės negalėjo padėti Tadas Kijanskas, o startinėje sudėtyje vėl buvo po diskvalifikacijos grįžęs Darvydas Šernas. Pirmą kartą Lietuvos čempionate šį sezoną žaidė gynėjas Marius Birškys.

"Intero" komandoje vartus gynė veteranas Audrius Dilys, o ekipai vargiai surenkant žaidėjų ne pirmas rungtynes atstovavo ir kiti futbolininkai, nei tie kurie buvo įrašyti varžybų protokole.

Trečią mačo minutę "Vėtra" buvo arti pirmojo įvarčio, bet po Algio Jankausko smūgio kamuolys atšokęs rikošetu pataikė į skersinį. Vėliau "Intero" vartininkas A.Dilys gaudė kamuolį po Bobio Božinovskio ir Dejano Milošeskio smūgio iš toli, o neblogo šanso neišnaudojo iš maždaug 11 metrų į vartus nepataikęs Darvydas Šernas.

Svečiai taip pat ne vien gynėsi, tačiau "Vėtros" vartininkas Stanislavas Kozyrevas išskyrus pora netaiklių smūgių iš toli neturėjo dėl ko nerimauti.

Tuo tarpu patyręs "Intero" vartininkas A.Dilys gelbėjo savo komandą ir pirmajame kėlinyje išsaugojo savo vartus "sausus" - jis sustabdė baudos aikštelėje nuo gynėjo išsilaisvinusio Vitalio Stankevičiaus ataką, atrėmė D.Šerno smūgį iš toli, pora D.Milošeskio baudos smūgių.

Po 45 minučių rezultatas vis dar buvo lygus 0-0.

Antrojo kėlinio pradžioje po D.Malinino perdavimo šimtaprocentinės progos įmušti iš arti neišnaudojo D.Šernas, netaiklus buvo D.Milošeskio smūgis iš baudos aikštelės prieigų ir dar vienas baudos smūgis.

"Vėtra" visiškai užspaudė "Interą" prie savo vartų, tačiau visaginiečius toliau gelbėjo puikus vartininko A.Dilio žaidimas. "Intero" vartų sargas atrėmė V.Stankevičiaus smūgį iš eigos, sustabdė G.Butrimavičiaus prasiveržimą dešiniuoju kraštu bei atmušė smūgį iš 16 metrų.

Vis dėlto 72 minutę "Vėtrai" pagaliau pavyko įmušti – po rikošeto nuo "Intero" žaidėjo kamuolys pataikė į skersinį, ir pirmas prie kamuolio suskubęs Robertas Vėževičius iš arti nesuklydo ir pelnė pirmąjį savo įvartį pagrindinėje komandoje šį sezoną. Po minutės persvarą nestipriu smūgiu iš toli padvigubino B.Božinovskis, kurio mušto kamuolo A.Dilys atremti nebesugebėjo.

80 minutę D.Milošeskiui nepavyko įmušti iš 8 metrų, o praėjus dar porai minučių po gražios "Vėtros" kombinacijos stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą nestabdant kamuolio pasižymėjo Vachtangas Kvaratskhelia – 3-0.

Mačo pabaigoje "Vėtra" galėjo įmušti dar daugiau, bet Evaldas Grigaitis iš arti smūgiavo virš skersinio, visiškai šalia virpsto kamuolys praskriejo po V.Kvaratskhelia atakos iš toli, o G.Butrimavičiaus smūgį sulaikė vartininkas.

"Vėtra" paskutinėse sezono rungtynėse namuose laimėjo prieš "Interą" ir pagal taškus susilygino su šiame ture nesėkme patyrusiu "Žalgiriu" bei dėl geresnių rezultatų tarpusavio rungtynėse pakilo į ketvirtąją vietą.