Ir antroji Lietuvos rinktinės dvikova su Slovakija baigėsi lygiosiomis (VIDEO) © Eurofootball.lt
Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos turnyre iškovojo penktąjį tašką - mače išvykoje Csaba Laszlo auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 1-1 Slovakija.

Įdomu tai, kad pirmoji šių komandų akistata Vilniuje baigėsi tokiu pat rezultatu.

Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko apylygiai - nors slovakai dvikovos pradžioje mėgino perimti iniciatyvą, 19 minutę du varžovus suklaidinęs Mindaugas Kalonas paliko kamuolį Darvydui Šernui, kuris iš maždaug 14 metrų puikiu smūgiu pasiuntė jį į tinklą.

Nors lietuviai išsaugojo pranašumą beveik iki pertraukos, 40 minutę slovakai sugebėjo išlyginti santykį: Sauliui Mikoliūnui nesėkmingai atmušus kamuolį, iš arti akrobatiniu smūgiu pasižymėjo Martinas Jabubko. Lietuvių bandymai įtikinti arbitrą Michaelą Oliverį, kad varžovas prieš tai sužaidė ranka, adreso nepasiekė.

Po pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą, tačiau nesugebėjo pasinaudoti tuo, kad traumą patyrė pagrindinis mūsų rinktinės vartininkas Žydrūnas Karčemarskas. Vietoje jo aikštėje pasirodęs Giedrius Arlauskis keliskart nesėkmingai grąžino kamuolį į žaidimą, tačiau kėlinio viduryje įspūdingai atrėmė Jakubko smūgį galva ir išsaugojo pusiausvyrą.

Lietuviai taip pat turėjo progą dar sykį išsiveržti į priekį, bet po puikaus Arvydo Novikovo reido dešiniuoju kraštu Darvydas Šernas pasiuntė kamuolį greta virpsto.

Dvikovai artėjant prie pabaigos desperatiški Slovakijos rinktinės bandymai išplėšti pergalę buvo bevaisiai: lietuviai patikimai gynėsi ir išsaugojo pastenkinamą rezultatą.

Slovakija 1 - 1 Lietuva
19' [0 - 1] D.Šernas
40' [1 - 1] M.Jakubko