Anglijos „Premier“ lygos čempionas Arne Slotas neteko darbo.
Žurnalistas Fabrizio Romano skelbia, kad „Liverpool“ klubas priėmė sprendimą atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu iš Nyderlandu.
47-erių strategas „raudonuosius“ palieka nedelsiant, o favoritas jį pakeisti yra buvęs „Bournemouth“ strategas Andoni Iraola.
„Liverpool“ klubo vadovai liko nusivylę po nepavykusio sezono, kai komandai su A. Slotu priešakyje pavyko užimti vos 5-ą poziciją „Premier“ lygoje.
Tiesa, kitą sezoną Liverpulio klubas toliau žais UEFA Čempionų lygoje.
🚨🚨 EXCLUSIVE: ARNE SLOT AND LIVERPOOL TO PART WAYS WITH IMMEDIATE EFFECT. 💣
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 30, 2026
It’s over between the Dutch manager and Liverpool after end of the season review. 👋🏼
Andoni Iraola, clear favorite to take over as next #LFC head coach. pic.twitter.com/8VIz644RFi
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Galėjo anksčiau atleisti, kol dar Alonso buvo laisvas 😃😃
Šventė
Buvo verta tikėtis kad taip nutiks
Galėjo anksčiau atleisti, kol dar Alonso buvo laisvas 😃😃
Kiek domejausi, klubas pirmiausiai norejo Iraolos, panasu, kad sis ispanas ir perims vaira.
100% buvau įsitikinęs, jei Slotą atleidžia, ima Xabi Alonso, bet per vėlu. Dabar vėl treneris nebuvęs dideliam klube, kur atsakomybė ir įtampa bei spaudimas daug daug didesni,didelis klaustukas kaip pritaps.
Nutiko , tai kas geriausia galėjo nutikti .... tačiau Andoni Iraola .... na nežinau , tai jau rimtesnio trenerio su Liverpool praeitim ne paimta , ar ne bus taip kad , nuo vilko užšokta ant meškos ..., Kodėl nedėta maxsimum pastangų dėl X.Alonso
Iš dangaus filadelfijus nukrito nebent - visi, suprantantys futbolą, laukė tokio žingsnio ;)
Liūdi visos Premier komandos.
Oo kaimynu Amsius atbego. Nori skanesto?
Ne uzteks if jusu meslo 🤭🤭🤭🤭🤭
Nu jei Iraola tai dar gerai bus,aišku lengva nebūtų
Buvo verta tikėtis kad taip nutiks
Šventė
Galėjo anksčiau atleisti, kol dar Alonso buvo laisvas 😃😃
Galėjo anksčiau atleisti, kol dar Alonso buvo laisvas 😃😃
Kiek domejausi, klubas pirmiausiai norejo Iraolos, panasu, kad sis ispanas ir perims vaira.
Super
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą