Iš "Komentatorių mūšio" iškrito Kesminas ir Vojevodinas © Eurofootball.lt
"Komentatorių mūšyje" po paskutinio penkto turo paaiškėjo pusfinalio poros, o dar du dalyviai - Maksimas Vojevodinas ir Nerijus Kesminas - pasitraukė iš tolesnės kovos.

Lemiamoje dvikovoje absoliučiu lyderiu tapęs Žydrūnas Grudzinskas 10-0 įveikė Nerijų Kesminą. Nugalėtojas teisingai spėjo, kad po pagrindinio laiko UEFA Europos lygos finale rezultatas tarp Madrido "Atletico" ir Londono "Fulham" bus 1-1, kai tuo tarpu Kesminas prognozavo ispanų pergalę be pratęsimo 2-1.

Kitoje poroje "Eurofootball.lt" atstovas Linas Kojala 1-0 nugalėjo "Viasat Sport Baltic" komentatorių Gediminą Reklaitį, mat atspėjo, kad dvikovoje bus iš viso pelnyti du įvarčiai. Laimėtojas spėjo "Atletico" pergalę 2-0, tuo metu Reklaitis tikėjosi "Fulham" triumfo 2-1.

Lygiosios užfiksuotos Aurimo Budraičio ir Vojevodino dvikovoje - abu jie tiksliai atspėjo, kad rungtynės (iki pratęsimo) baigsis lygiosiomis.

Tad po "reguliariojo sezono" lyderis - Žydrūnas Grudzinskas, tarpusavio kovose surinkęs 9 taškus bei aplenkęs iki šio turo koja kojon žengusį "Sport 1" komentatorių Aurimą Budraitį.

Pastarasis su 8 taškais liko antras, o į trečiąją vietą pakilo Kojala, dėl geresnio tarpusavio kovų rezultato aplenkęs Reklaitį.

Už borto liko du "Viasat Sport Baltic" atstovai - penktas Vojevodinas bei šeštas taip "LRytas TV" žurnalistas Kesminas.