Ispanai prasibrovė į pasaulio čempionatą, portugalai į priekį praleido serbus © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio vakarą Europos stadionuose tęsėsi kovos dėl kelialapių į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą.

Vietą Katarę užsitikrino ispanai, kurie lemiamose rungtynėse namuose rezultatu 1:0 palaužė švedus.

Vienintelį mačo įvartį 86-ąją minutę pelnė Alvaro Morata.

Ši pergalė ispanams leido užsitikrinti pirmąją vietą B grupėje, švedai liko antri ir dėl vietos pasaulio čempionate dar turės pakovoti.

Sensacija užfiksuota Portugalijoje, kur šeimininkai rezultatu 1:2 nusileido serbams, kurie tiesiausiu keliu žengė į pasaulio čempionatą.

Mačas portugalams prasidėjo itin sėkmingai – 2-ąją minutė kamuolį į vartus pasiuntė Renato Sanchezas.

Rezultatą 33-ąją minutę išlygino Dušanas Tadičius.

Portugalus šiame mače tenkino lygiosios, tačiau 90-ąją minutę serbai įmušė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Aleksandaras Mitrovičius.

Trys taškai serbams garantavo pirmą vietą A grupėje, o portugalai dėl vietos pasaulio čempionate kovos papildomose rungtynėse.