Ispanijoje - "Barcelona" bei "Sevilla" ekipų pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate antradienio vakarą vyko dvejos IV turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę svečiuose iškovojo šalies čempionė "Barcelona", kuri rezultatu 4-1 įveikė Santandero "Racing" klubo futbolininkus.

"Barca" pirmąjį įvartį pelnė 20-ąją mačo minutę, kuomet Lionelio Messi perdavimu iš krašto pasinaudojo puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Po minutės švedas galėjo pasižymėti dar sykį, tačiau kamuolys pataikė į virpstą.

Netrukus įvartį pelnė jau pats L.Messi - suklaidinęs kelis varžovus, argentinietis nieko nelaukdamas tiksliai bei stipriai smūgiavo į "Racing" ekipos vartus.

"Barca" tęsė įvarčių seriją toliau - 27-ąją minutę po puikaus Z.Ibrahimovičiaus perdavimo įvartį jau pelnė gynėjas Gerardas Pique. 63-ąją minutę L.Messi dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Įvarčiu atsakė ir "Racing", kurių gretose 72-ąją minutę smūgiu iš maždaug 20 metrų pasižymėjo Oscaras Serrano. Netrukus saugas galėjo įmušti darsyk, bet šįkart progos neišnaudojo. Finalinis arbitro švilpukas paskelbė užtikrintą svečių pergalę, rezultatu 4-1.

Kitame dienos susitikime taip pat pergalę, tik namuose, iškovojo "Sevilla" klubas, 2-0 įveikęs "Mallorca" ekipos futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Sebastianas Squillaci bei Perotti.

Santandero "Racing" 1 - 4 "Barcelona"
20' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
24' [0 - 2] Lionel Messi
27' [0 - 3] Gerard Pique
63' [0 - 4] Lionel Messi
72' [1 - 4] Oscar Serrano

"Sevilla" 2 - 0 "Mallorca"
17' [1 - 0] Sebastian Squillaci
25' [2 - 0] Perotti