Ispanijoje blankiai atrodžiusi "Sevilla" nukovė "Barcą" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

Netoli lentelės dugno prieš šį turą buvusi "Sevilla" komanda namuose susigrūmė su "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai sulaukė akibrokšto ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-1.

Visi įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje, nors per pirmąsias 45 minutes progą netrūko. 52-ąją minutę šeimininkus į priekį po Kevino Gameiro perdavimo išvedė Michaelis Krohnas-Dehli, o pranašumą vos po šešių minučių padidino Vicente Iborra.

74-ąją minutę Neymarui nuo 11 metrų žymos pavyko atgaivinti intrigą šiame susitikime, tačiau pasiekti išlyginamojo įvarčio katalonams taip ir nepavyko.

"Barcelona" su 15 taškų lieka trečioje pozicijoje, tačiau po šio turo katalonus galės aplenkti Madrido "Real" ekipa.'

Kitose rungtynėse "Granada" ir La Korunjos "Deportivo" ekipos išsiskyrė taikiai, o "Sporting Gijon" po dramatiškos kovos palaužė Barselonos "Espanyol".

"Sevilla" 2 - 1 "Barcelona"

52' [1 - 0] M.Krohn-Dehli

58' [2 - 0] V.Iborra

74' [2 - 1] Neymar (11m. baudinys)

"Granada" 1 - 1 "Deportivo"

25' [0 - 1] F.Fajr

65' [1 - 1] F.Piti

"Espanyol" 1 - 2 "Gijon"

10' [0 - 1] A.Halilovič

62' [1 - 1] F.Caicedo

90' [1 - 2] A.Menedez

29' F.Caicedo ("Espanyol") nerealizavo 11m. baudinio