Ispanijoje - dar viena "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienio vakarą vyko vienas XXII turo mačas, tuo tarpu dar vienas susitikimas prasideda šiuo metu.

Dar vieną pergalę iškovojo šalies čempionai Madrido "Real" futbolininkai, kurie šįsyk namie minimalia persvara įveikė Santandero "Racing" klubą.

Arti tikslo įmušti šeimininkai buvo sužaidus apie pusvalandį, bet Arjeno Robbeno smūgį atrėmė "Racing" vartininkas Tono. Po kelių minučių šansų turėjo ir Rafaelis van der Vaartas, tačiau ir vėl puikiai situacijose sužaidė svečių vartų sargas.

Na, o įvartį "Real" pagaliau pavyko pelnyti vos prasidėjus antram kėliniui - Raulis galva perdavė kamuolį į priekį, Gonzalo Higuainas puikiai jį suvaldė, suklaidino gynėją ir stipriu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

54 minutę tas pats G.Higuainas dar galėjo pasižymėti, tačiau Tono smūgį atlaikė. Vėliau žaidimas išsilygino, o 74 minutę "Racing" žaidėjas Jonathanas galėjo pasižymėti, tačiau puikiai epizode sužaidė Ikeras Casillasas, o paskui ir "Real" gynėjai.

Likus penkioms minutėms iki mačo pabaigos, svečių puolėjas Nikola Žigičius turėjo savo šansą, tačiau jo smūgis galva praskriejo vos virš "Real" klubo vartų. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Real" pergalę, rezultatu 1-0.

Madrido "Real" 1 - 0 Santandero "Racing"
49' [1 - 0] Gonzalo Higuain

"Sevilla" 1 - 2 Sevilijos "Real Betis"
71' [0 - 1] Sergio Garcia
84' [0 - 2] Ricardo Oliveira
90' [1 - 2] Fredrick Kanoute

69' iš aikštės pašalintas Duscher ("Sevilla")