Ispanijoje - eilinė "Real" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos pirmenynėse buvo žaidžiamos dvejos 25-tojo turo rungtynės, kuriuose pergales šventė svečiuose rungtyniavusios komandos.

Eilinę pergalę pavyko iškovoti šalies čempionui Madrido "Real", kuris šįsyk išvykoje 2-0 įveikė Barselonos "Espanyol".

Mačas prasidėjo pavojingu šeimininkų išpuoliu, mat 6 minutę į vartus pavojingai smūgiavo Luisas Garcia, tačiau "Espanyol" saugui pritrūko truputį tikslumo.

Toliau įvykiai klostėsi gana ramiai ir nė vienai iš komandų sukurti pavojingesnių progų nepavyko. Antrasis kėlinys prasidėjo vėl pavojingesniu "Espanyol" išpuoliu, tačiau tąkart savo vietoje buvo svečių vartininkas Ikeras Casillasas.

68 minutę vienintelė "Real" proga virto pirmuoju įvarčiu - paties uždirbtą baudos smūgį, puikiai realizavo saugas Guti ir išvedė savo ekipą į priekį.

Vos po kelių minučių rezultatas tapo jau 2-0, kai Marcelo perdavimu pasinaudojo komandos kapitonas Raulis, kuris nestabdydamas kamuolio, iš eigos, tiksliu smūgiu nuginklavo "Espanyol" vartininką Carlosą Kameni.

Per likusias minutes situacija nepakito ir svečiai šventė pergalę, kuri jiems leido priartėti prie lyderės "Barcelona" iki keturių taškų.

Kitame dienos mače pergalę svečiuose taip pat iškovojo "Sevilla", 2-1 įveikusi "Athletic Bilbao". Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 26 minutę pasižymėjo Igoris Gabilondo.

Vis tik 40 minutę puolėjas Fredericas Kanoute rezultatą sugebėjo išlyginti. 58 mačo minutę tas pats F.Kanoute pelnė ir dar vieną įvartį, kuris, kaip vėliau pasirodė, tapo ir lemiamu rungtynėse. "Sevilla" po šios pergales ir toliau lieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Barselonos "Espanyol" 0 - 2 Madrido 'Real"
68' [0 - 1] Guti
72' [0 - 2] Raul

"Athletic Bilbao" 1 - 2 "Sevilla"
26' [1 - 0] Igor Gabilondo
40' [1 - 1] Frederic Kanoute
58' [1 - 2] Frederic Kanoute