Ispanijoje - eilinė "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Aštuntą pergalę šį sezoną iškovojo Bilbao "Ahtletic", savo aikštėje 3-2 įveikusi "Malaga".

Pirmasis įvartis šiame mače krito sužaidus vos 3 minutes, kai kamuolys atšoko tiesiai puolėjui Alberto Luque po kojomis ir šis iš 6 metrų pasiuntė jį į tinklą.

Visgi "Athletic" jau 37 minutę pelnytai atstatė pusiausvyrą, kai po Fernando Llorente perdavimo iš 16 metrų pasižymėjo Yeste.

Nepaisant to, kad sužaidus kiek daugiau nei valandą po baudos smūgio galva svečius dar kartą į priekį išvedė Manuelis Ortizas, pergalę šventė šeimininkai - 71 minutę puikiu smūgiu iš 17 metrų įvartį pelnė Llorente, o pergalę lėmė 86 minutę galva varžovų vartininką nuginklavęs Markelis Suaeta Laskurainas.

Vėlyvose turo rungtynėse Madrido "Real" išvykoje 2-0 palaužė "Numancia" ekipos pasipriešinimą. Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Raulis ir Arjernas Robbenas. Verta pažymėti, kad "karališkasis" klubas mačą baigė dešimtyje, mat 80 susitikimo minutę už antrą geltoną kortelę aikštę privalėjo palikti Fernando Gago.

Bilbao "Athletic" 3 - 2 "Malaga"
3' [0 - 1] Alberto Luque
37' [1 - 1] Francisco Navarro Yeste
63' [1 - 2] Manuel Ortiz
71' [2 - 2] Fernando Llorente
86' [3 - 2] Markel Susaeta Laskurain

"Numancia" 0 - 2 Madrido "Real"
48' [0 - 1] Raul
56' [0 - 2] Arjen Robben

80' iš aikštės pašalintas Fernando Gago ("Real")