Ispanijoje - "El Clasico" mūšį užtikrintai laimėjo "Barcelona" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiami trys 34 turo susitikimai.

Neįtikėtiną pergalę sugebėjo iškovoti lyderė "Barcelona", kuri "El Clasico" mūšyje išvykoje net 6-2 sutriuškino Madrido "Real" ekipą.

Mačas prasidėjo gana apylygiai. Visgi jau pirmosiomis minutėmis Xavi tolimu smūgiu pagrasino "Real" ekipos vartams, tačiau nuo įvarčio išgelbėjo Ikeras Casillasas.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 13 minutę - Sergio Ramosas perdavė kamuolį iš krašto ir puolėjas Gonzalo Higuainas smūgiu galva nuginklavo Victorą Valdesą.

Jau po minutės Samuelis Eto'o galėjo išlyginti rezultatą, tačiau turėta proga nepasinaudojo. Bet sava proga pasinaudojo Thierry Henry - gavęs puikų perdavimą iš Lionelio Messi, prancūzas šaltakraujiškai pelnė įvartį.

Jau po kelių minučių svečiai buvo ir priekyje - Xavi perdavimu iš baudos smūgio pasinaudojo kapitonas Carlesas Puyolis, kuriam tai buvo tik pirmasis įvartis šiame šalies čempionato sezone.

Netrukus "Real" galėjo išlyginti rezultatą, bet nuo Arjeno Robbeno bei Raulio smūgio išgelbėjo patikimas vartininko V.Valdeso žaidimas.

Pavojingu smūgiu atsakė ir "Barcos" lyderis L.Messi, tačiau tame epizode puikiai sužaidė I.Casillasas. 29 minutę vis tas pats L.Messi bandė nuginkluoti I.Casillasą, bet ir tada ispanas sužaidė patikimai.

Savo įvartį mače L.Messi pagaliau pelnė 35 minutę, kai pasinaudojo puikiu Xavi perdavimu. Kėlinio pabaigoje pavojingu smūgį dar atliko Dani Alvesas, bet jis rezultato nepakeitė ir komandos ilsėtis išėjo esant 3-1 svečių naudai.

"Real" nebuvo linkę pasiduoti ir 56 minutę rezultatą sušvelnino - po A.Robbeno perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva pasižymėjo Sergio Ramosas.

Tačiau jau po dviejų minučių "Real" vaikiškai suklydę gynyboje prasileido ir dar vieną įvartį, kurio autoriumi vėlgi tapo T.Henry. "Barca" ir toliau valdė kamuolį bei atrodė kur kas geriau už šeimininkus.

75 minutę L.Messi smeigė dar vieną vinį į "Real" karstą, o šeimininkus galutinai sužlugdė 83 minutę tikslus gynėjo Gerardo Pique smūgis.

"Real" gynyba šiame mače atrodė tiesiog tragiškai, o "Barcelona" tuo puikiausiai pasinaudojo bei šventė pergalę, kuri juos jau visiškai priartina prie šalies čempionų titulo.

Madrido "Real" 2 - 6 "Barcelona"
13' [1 - 0] Gonzalo Higuain
17' [1 - 1] Thierry Henry
20' [1 - 2] Carles Puyol
35' [1 - 3] Lionel Messi
55' [2 - 3] Sergio Ramos
57' [2 - 4] Thierry Henry
74' [2 - 5] Lionel Messi
83' [2 - 6] Gerard Pique

"Villarreal" 0 - 2 "Sevilla"
58' [0 - 1] Luis Fabiano
85' [0 - 2] Frederic Kanoute

73' iš aikštės pašalintas Abdoulay Konko ("Sevilla")

"Numancia" 2 - 0 "Malaga"
2' [1 - 0] Juan Carlos Moreno
61' [2 - 0] Javier Del Pino

53' iš aikštės pašalintas Asier Goiria ("Numancia")