Ispanijoje - ir toliau pergales skina "Barcelona" © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakarą vyko dvejos XX turo rungtynės.

Ir toliau nesustabdoma lyderė "Barcelona", kuri šįsyk namuose 4-1 įveikė "Numancia".

Šeimininkai mačą pradėjo aktyviai ir jau pirmosiomis minutėmis sukūrė pavojingą ataką, kai po Dani Alvesio perdavimo iš krašto, kamuolys kiek netikėtai pakeitė skriejimo kryptį ir atsitrenkė į "Numancia" vartų skersinį.

Tačiau pirmiejį įvartį įmušė svečiai, tiesa jis nebuvo įskaitytas, - 18 minutę Del Pino galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, tačiau mačo teisėjas užfiksavo futbolininkui pražangą prieš Andresą Iniestą.

Kiek vėliau pavojingai atakavo "Barca", tačiau gynėjo Gerardo Pique smūgis praskriejo visai šalia vartų. 37 minutę šeimininkai vėl turėjo progą, tačiau A.Iniesta smūgį atrėmė vartininkas Pablo.

Vis tik įvartį "Barcelona" pelnė tik prasidėjus antram kėliniui - po puikaus Dani Alveso perdavimo, Lionelis Messi vos lietė kamuolį, tačiau to pakako, kad jis įskrietų į vartus. Po kelių minučių rezultatas jau padvigubėjo, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo ir Samuelis Eto'o.

Vis dėlto svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir taip pat atsakė įvarčiu - 60 minutę Javieras Barkero labai tiksliu baudos smūgiu nuginklavo Victorą Valdesą.

Praėjus dešimt minučių "Barca" vėl pasižymėjo - po L.Messi perdavimo, Thierry Henry griūdamas, tiksliu smūgiu pelnė įvartį. Praėjus kelioms minutėms rezultatas jau buvo 4-1 po antrojo L.Messio įvarčio.

"Numancia" situacija tapo dar sunkesnė, kai 81 minutę už dvi geltonas korteles aikštę paliko Cesaras Palacio. Tuo šeimininkai bandė naudoti, tačiau nei L.Messi, nei S.Eto'o smūgiai dar vienu "Barcos" įvarčiu nevirto.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė dar vieną "Barcos" pergalę, po kurios, bent jau laikinai, skirtumas nuo artimiausių persekiotojų didėja iki 15 taškų.

Kitame dienos susitikime, "Villarreal" klubas namuose tik lygiosiomis 1-1 sužaidė su "Osasuna" ekipa. Šeimininkų gretose įvartį pelnė Giuseppe Rossi, o svečių gretose pasižymėjo Dady.

"Barcelona" 4 - 1 "Numancia"
51' [1 - 0] Lionel Messi
54' [2 - 0] Samuel Eto'o
60' [2 - 1] Jose Javier Barkero
71' [3 - 1] Thierry Henry
76' [4 - 1] Lionel Messi

81' iš aikštės išvytas Cesar Palacio ("Numancia")

"Villarreal" 1 - 1 Pamplonos "Osasuna"
28' [1 - 0] Giuseppe Rossi
65' [1 - 1] Dady