Ispanijoje - įspūdinga "Barcelona" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate buvo žaidžiamos dvejos šeštojo turo rungtynės.

Neįtikėtiną pergalę iškovojo namuose žaidusi "Barcelona", kuri net 6-1 sutraiškė Madrido "Atletcio" ekipą.

Jau 3 minutę "Barca" buvo priekyje - po Xavi pakelto kampinio kamuolį įvartus nukreipė gynėjas iš Meksikos Rafaelis Marquesas. Jau šeštają minutę į "Atletico" vartus buvo skirtas ir 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Samelis Eto'o.

8 minutę rezultatas jau 3-0 - gana kuriozišką, bet įvartį pagal visas taisykles iš baudos smūgio pelno L.Messi ir nepaisant varžovų prieštaravimų, rezultatas tampa jau triuškinamas.

Įvarčių fiesta Barselonoje tęsėsi toliau - jau 13 minutę Maxi Rodriguezas puikiu smūgiu nuginkluoja Victorą Valdesa ir švelnina rezultatą iki 3-1. Tačiau 18 minutę po Xavi perdavimo, kamerūnietis S.Eto'o puikiai suiklaidindamas gynėjus muša dar vieną "Barca" įvartį.

28 mačo minutę rezultatas jau 5-1 - po Andreso Iniestos perdavimo įvartį pelno islandas Eiduras Gudjohnsenas. Pirmasis kėlinys pasibaigė neįtikėtinu rezultatu - 5-1 "Barcelona" naudai.

Antroje kėlinio pabaigoje krito ir paskutinis įvartis - 73 mačo minutę puikiai tarpusavy sužaidė Xavi ir Bojanas Krkičius, pastarasis perdavė kamuolį Thierry Henry ir šis smeigia dar vieną įvartį. 6-1 šeimininkų naudai.

Kitose vakaro rungtynėse namuose žaidusi "Villarreal" sugebėjo atsitiesti, pelnyti du įvarčius ir rezultatu 2-1 palaužti Sevilijos "Rea Betis".

Svečiai į priekį išsiveržė 20 minutę, kai įvartį pelnė Dami, tačiau 68 minutę Rodriguezo bei 70 Llorente įvarčiai išvedė "Villarreal" į priekį.

"Villarreal" 2-1 Sevilijos "Real Betis"
20' [0-1] A.P.Dami
68' [1-1] J.G. Rodriguez
70' [2-1] J. Llorente

"Barceona" 6-1 Madrido "Atletico"
4' [1-0] R. Marquez
6' [2-0] S.Eto'o iš 11 metrų baudinio
8' [3-0] L.Messi
13' [3-1] M.Rodriguez
18' [4-1] S.Eto'o
28' [5-1] E. Gudjohnsen
73' [6-1] T.Henry