Ispanijoje - įspūdinga "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate antradienį buvo žaidžiamos dvejos 32-tojo turo rungtynės, kuriose pergales šventė Madrido "Real" bei Bilbao "Athletic" klubai.

Neįtikėtiną mačą, ypač jo pabaigą, išvydo Santiago Bernabeu stadiono žiūrovai Madride, kur vietos "Real" 3-2 palaužė "Getafe" ekipą.

Pirmasis šansas pelnyti įvartį buvo jau 4 minutę, kai Roberto Soldado smūgis praskriejo visai šalia Ikero Casillaso ginamų vartų. Dar po penkių minučių šansas jau virto įvarčiu - tas pats R.Soldado sulaukė puikaus perdavimo iš Estebano Granero ir smūgiu galva pelnė įvartį.

22 minutę dar vieną šansą turėjo R.Soldado, tačiau šįsyk puolėjas į vartus nepataikė. Po keliolikos minučių neblogą galimybę įmušti turėjo jau šeimininkai, tačiau patikimai vartus saugojo svečių vartininkas Vladimiras Stojkovičius.

Vis tik dar iki petraukos "Real" rezultatą išlyginti pavyko - suklaidinęs varžovus, puolėjas Gonzalo Higuainas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrajį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai. 48 minutę pavojingai į vartus smūgiavo Raulis, bet jo bandymą, sužaidę pasiaukojančiai, atlaikė "Getafe" gynėjai.

62 minutę puikų šansą vėlgi turėjo svečiai - R.Soldado perdavė kamuolį niekeno neprižiūrimam Albinui, kuris stovėjo visai vienas prieš I.Casillasą. Vis tik puolėjas nesuvaldė kamuolio ir šansas liko neišnaudotas.

71 minutę šansą jau turėjo "Real" - Klaasas Janas Huntelaaras iššoko vienas prieš svečių vartininką, tačiau šis sužaidė puikiai ir išgelbėjo komandą nuo įvarčio.

Kiek vėliau atakos smaigalyje vėl atsidūrė nepailstantis R.Soldado, bet ir šįsyk jo smūgis buvo virš vartų. Vėl išsiveržti į priekį "Getafe" pavyko 83 minutę, kai 'apnuoginę' savo gynybą "Real" paliko laisvą Juaną Albiną, kuris ramiai bei šaltakraujiškai nuginklavo I.Casillasą.

Tačiau šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir jau netrukus puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino Guti. Tačiau įvykiai Madride tęsėsi toliau - po kelių minučių Pepe pargriovė Casquero ir mačo arbitras skyrė 11 metrų baudinį bei parodė gynėjui raudoną kortelę.

Tačiau prie atžymos stojęs Casquero nesugebėjo suklaidinti I.Casillaso ir šis itin lengvai atrėmė futbolininko smūgį. "Real" žaidėjai tuoj pat pasileido į puolimą ir tai davė vaisių - prieš pat besibaigiant pridėtiniam laikui, Gonzalo Higuainas iš už baudos aikštelės ribų pelno įvartį ir išplešia savo klubui puikią pergalę.

Madrido "Real" 3 - 2 Madrido "Getafe"
10' [0 - 1] Roberto Soldado
45' [1 - 1] Gonzalo Higuain
83' [1 - 2] Juan Albin
85' [2 - 2] Guti
90' [3 - 2] Gonzal Higuain

87' iš aikštės pašalintas Pepe ("Real")
89' Casquero ("Getafe") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Numancia" 1 - 2 Bilbao "Athletic"
10' [1 - 0] Cisma Domingo
30' [1 - 1] Gaizka Tosquero
48' [1 - 2] Fernando Llorente

19' iš aikštės pašalintas Aitar Ocio ("Athletic")
68' iš aikštės pašalintas Sergio Boris ("Numancia")