Ispanijoje kol kas nieks negali prilygti "Barcelona" klubui © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą vyko trejos Ispanijos futbolo čempionato XIV turo kovos.

Ir toliau nesustabdoma yra "Barcelona" ekipa, kuri šįsyk namuose 4-0 įveikė "Valencia".

Šeimininkai jau antrąją minutę galėjo pelnyti įvartį, tačiau Xavi smūgis praskriejo vos šalia tikslo. Pirmasis įvartis krito 20 minutę - po puikaus Yaya Toure tolimo perdavimo, Thierry Henry iššoko vienas prieš vartininką Renaną ir permėtė kamuolį per jį.

Dar vieno tikslaus smūgio ilgai laukti neteko - 28 minutę po Aleksandro Hlebo perdavimo pasižymėjo tas pats T.Henry. 2-0 "Barca" priekyje. Kėliniui artėjant į pabaigą, progą pasižymėti turėjo ir Lionelis Messi, tačiau puolėjo išpuolį sustabdė Renanas.

Vos prasidėjus antram kėliniui, rezultatas tapo jau 3-0 - Xavi atliko puikų perdavimą Dani Alvesui ir šis prasiveržęs dešiniuoju kraštu pelnė įvartį. 63 minutę darbo vėl turėjo Renanas, kuriam teko atlaikyti pavojingą A.Hlebo smūgį.

79 minutę rezultatas buvo jau 4-0 - Bojanas Krkičius puikiai prasiveržė dešiniuoju kraštu, pritraukė prie savęs kelis gynėjus, perdavė kamuolį prie vartų stovinčiam T.Henry ir šis pelnė savo trečiajį įvartį rungtynėse.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė pelnytą ir užtikrintą "Barcelona" klubo pergalę, po kurios jie tolsta nuo artimiausių persekiotojų.

Įspūdingas mačas klostėsi ir tarp "Villarreal" bei "Getafe" ekipų. Per pirmąjį pusvalandį "Getafe" jau pirmavo 3-0, tačiau namuose žaidę "Villarreal" nebuvo linkę pasiduoti. 55 minutę pasižymėjo Robertas Piresas, o iki mačo pabaigus likus dešimt minučių rezultatas tapo jau 2-3.

Po Giuseppe Rosi įvarčio 85 minutę rezultatas jau tapo ir lygus, vis dėlto tai buvo viskas, ką šeimininkams pavyko padaryti. Kitas susitikimas tarp "Atletico" ir "Sporting Gijon", baigėsi Madrido klubo pergale 5-2.

"Barcelona" 4 - 0 "Valencia"
20' [1 - 0] Thierry Henry
28' [2 - 0] Thierry Henry
46' [3 - 0] Dani Alves
78' [4 - 0] Thierry Henry

"Sporting Gijon" 2 - 5 Madrido "Atletico"
4' [1 - 0] Mate Bilic
5' [1 - 1] Sergio Aguero
40' [1 - 2] Sergio Aguero
56' [1 - 3] Diego Forlan
60' [2 - 3] David Barral
71' [2 - 4] Maxi Rodriguez
80' [2 - 5] Diego Forlan

"Villarreal" 3 - 3 Madrido "Getafe"
10' [0 - 1] Estaban Granero
17' [0 - 2] Jaime Gavilan
28' [0 - 3] Francisco Javier Casquero
55' [1 - 3] Robert Pires
82' [2 - 3] Sebastian Eguren
85' [3 - 3] Giuseppe Rossi