Ispanijoje laimėjo ir "Barcelona", ir "Real" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos šešerios rungtynės.

Triuškinantis pralaimėjimas, atrodo, nepadarė didesnės įtakos Madrido "Real" ekipai, kuri išvykoje pelnytai 3-1 įveikė paskutinėje vietoje žengiančią "Zaragoza" komandą ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Ankstyvas Mesuto Ozilo tikslus šūvis ir įspūdingas Cristiano Ronaldo baudos smūgis praktiškai nulėmė dvikovos baigtį jau pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos trečią įvartį įmušė Angelis Di Maria, o 54 minutę rezultatą nuo 11 metrų žymos sušvelnino Gabi.

Tačiau neklumpa ir lyderė "Barcelona", be didesnio vargo namie 5-0 sutriuškinusi "Real Sociedad".

Du įvarčius nugalėtojams pelnė ir rezultatyviausiųjų sąraše C.Ronaldo pasivijo Lionelis Messi, po kartą pasižymėjo Andresas Iniesta, Davidas Villa ir Bojanas Krkičius.

Po pergalės "Barcelona" (40 tšk) išsaugojo pirmą vietą ir "Real" lenkia dviem taškais. Trečias su 30 taškų rikiuojasi "Villarreal", ketvirtas - Barselonos "Espanyol" (28 tšk.)

Bilbao "Athletic" 2 - 1 Barselonos "Espanyol"
33' [0 - 1] P.D. Osvaldo
73' [1 - 1] F. Llorente
78' [2 - 1] D. Lopez

"Hercules" 4 - 1 "Malaga"
12' [0 - 1] S. Fernandez
65' [1 - 1] D. Trezeguet
67' [2 - 1] R. Drenthe (iš 11 m.)
71' [3 - 1] A.P. Cruz
80' [4 - 1] Kiko

"Mallorca" 0 - 1 Santandero "Racing"
90' [0 - 1] O. Serrano

"Sporting Gijon" 1 - 1 "Levante"
71' [0 - 1] F. Caicedo
80' [1 - 1] S. Eguren

"Zaragoza" 1 - 3 Madrido "Real"
15' [0 - 1] M.Ozil
44' [0 - 2] C. Ronaldo
47' [0 - 3] A.D. Maria
54' [1 - 3] G. Fernández (iš 11 m.)

"Barcelona" 5 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"
9' [1 - 0] D. Villa
33' [2 - 0] A. Iniesta
47' [3 - 0] L. Messi
87' [4 - 0] L. Messi
90' [5 - 0] B. Krkic