Ispanijoje - nelengva "Real" pergalė (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate vėlyvą ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Intrigą kovoje dėl čempiono titulo išsaugojo Madrido "Real" klubas, išvykoje 2-1 įveikęs "Almeria" ir sumažinęs atsilikimą nuo lyderės "Barcelona" ekipos iki trijų taškų.

"Almeria" pirmavo po to, kai pirmojo kėlinio pradžioje po perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą pasiuntė Albertas Crusatas, tačiau jau netrukus pusiausvyrą atstatė Cristiano Ronaldo, suklaidinęs tris gynėjus bei nepalikęs vilčių vartininkui.

Po didžiosios pertraukos "Real" dominavo, bet tai virto įvarčiu tik 69 minutę, kai iš 18 metrų pasižymėjo Rafaelis van der Vaartas.

Antrajame mače pergalę namuose iškovojo "Valencia" klubas, rezultatu 2-0 įveikęs Bilbao "Athletic". Abu įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Davidas Silva.

"Almeria" 1 - 2 Madrido "Real"
14' [1 - 0] Albert Crusat
27' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
69' [1 - 2] Rafael van der Vaart

"Valencia" 2 - 0 Bilbao "Athletic"
35' [1 - 0] David Silva
63' [2 - 0] David Silva