Ispanijoje nutrūko „Athletic“ nepralaimėtų rungtynių serija © JumpStory nuotr.

Bilbao „Athletic“ pastaruoju metu buvo įgavusi puikią formą ir Ispanijos pirmenybėse buvo sukaupusi kelių nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau pirmadienio vakarą ši serija nutrūko.

„Athletic“ išvykoje turėjo pripažinti „RCD Mallorca“ pranašumą (2:3).

Pirmajame kėlinyje rungtynių šeimininkai jau mušė du įvarčius ir pirmavo 2:0, tačiau antrojo kėlinio viduryje per tris minutes baskai atsakė dviem įvarčiais (tikslūs buvo Rudi Garcia ir Alexas Berenguer) ir išlygino rezultatą.

Tačiau pergalę „Mallorca“ išplėšė 88-ąją minutę. Į savus vartus įsimušė „Athletic“ komandos vartininkas Unai'us Simonas.

Prieš šias rungtynes Bilbao komanda turėjo 4 nepralaimėtų rungtynių seriją „La Liga“ pirmenybėse, o iš viso komanda patyrė vos vieną pralaimėjimą (prieš „Real“ Ispanijos Supertaurėje) per paskutines 10 rungtynių.