Ispanijoje pergales šventė "Sevilla", "Barca" ir "Real" © Eurofootball.lt
Šeštadienį antrajame Ispanijos čempionato ture įtikinamas pergales svečiuose šventė favoritai "Barcelona" ir Madrido "Real" klubai.

Katalonijos ekipa Madride po Zlatano Ibrahimovičiaus ir Lionelio Messi įvarčių 2-0 įveikė vietos "Getafe", o Barselonoje "Real" Estebano Granero, Guti ir Cristiano Ronaldo įvarčių dėka 3-0 sutriuškino "Espanyol" ekipą.

Rungtynėse, kurios pirmą kartą vyko naujajame "Espanyol" "Cornella-El Prat" stadione, "Real" futbolininkams iš pradžių teko atremti kelias itin pavojingas šeimininkų atakas, tačiau vėliau puikus vasarą ekipą papildžiusio Kaka žaidimas leido "Karališkajam" klubui išsiveržti į priekį. Iš pradžių Kaka atliko rezultatyvų perdavimą Estebanui Granero, kuriam tai buvo pirmasis įvartis "Real" gretose, o vėliau sukūrė puikią progą rungtynėse kapitono raištį ryšėjusiam Guti.

Tik lygiąsias namuose iškovojo Madrido "Atletico", neišsaugojęs turėtos persvaros ir sužaidęs 1-1 su Santandero "Racing".

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse žaidė "Sevilla" ir "Zaragoza". Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1-1, Sevilijos futbolininkai antrajame kėlinyje įmušė net tris įvarčius ir šventė įtikinamą pergalę. Du įvarčius nugalėtojams būtent antrajame kėlinyje pelnė atakų lyderis Luisas Fabiano.

Likusios antro turo rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

Ispanijos čempionato 2-o turo statistika

Madrido "Atletico" 1 - 1 Santandero "Racing"
43` [1 - 0] Jurado
46` [1 - 1] Oscar Serrano

Madrido "Getafe" 0 - 2 "Barcelona"
65` [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
78` [0 - 2] Lionel Messi

Barselonos "Espanyol" 0 - 3 Madrido "Real"
40` [0 - 1] Esteban Granero
77` [0 - 2] Guti
90` [0 - 3] Cristiano Ronaldo

"Sevilla" 4 - 1 "Zaragoza"
8` [1 - 0] Abdoulay Konko
33` [1 - 1] Javier Arizmendi
46` [2 - 1] Luis Fabiano
58` [3 - 1] Diego Perotti
86` [4 - 1] Luis Fabiano