Ispanijoje - "Real", "Barcos" bei "Sevilla" klubų pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį vyko ketverios V turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo Madrido "Real" klubas, rezultatu 3-0 įveikęs "Tenerife "ekipą. Pirmąjį šansą šeimininkai turėjo 28-ąją minutę, kai kamuolys puikiai atšoko Rauliui, tačiau šio smūgį iš arti atrėmė vartininkas.

Galiausiai pasižymėti "Real" pavyko vos prasidėjus antrajam kėliniui - Karimas Benzema pasinaudojo "Tenerife" gynėjo klaida bei paliktas visai vienas, tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

Po dešimties minučių K.Benzema pasižymėjo dar kartą - prancūzas pelnė įvartį galva po puikaus Xabi Alonso baudos smūgio.

Pavojingais išpuoliais atsakė ir svečiai. Pirma pavojingai smūgiavo puolėjas Kome, kiek vėliau Ikero Casillaso klaida vos nepasinaudojo Omaras. Tačiau svečiai vėl vos nepelnė įvarčio po Nino smūgio, bet savus vartus išgelbėjo I.Casillasas.

Vis dėlto įvartis dar buvo įmuštas, tiesa būtent į "Tenerife" vartus - Kaka pasižymėjo tiksliu bei stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Kitame susitikime triuškinamą pergalę šventė "Sevilla" ekipa, kuri išvykojet net 4-0 įveikė Bilbao "Athletic".

Savo varžovus taip pat įveikė čempionė "Barcelona", kuri išvykoje 2-0 dėka Zlatano Ibrahimovičiaus ir Gerardo Pique įvarčių palaužė "Malaga".

Madrido "Real" 3 - 0 "Tenerife"
48' [1 - 0] Karim Benzema
58' [2 - 0] Karim Benzema
78' [3 - 0] Kaka

Bilbao "Athletic" 0 - 4 "Sevilla"
5' [0 - 1] Renato
20' [0 - 2] Alvaro Negredo
45' [0 - 3] Frederick Kanoute
75' [0 - 4] Jesus Navas

54' iš aikštės išvytas Fernando Amorebieta ("Athletic")

"Malaga" 0 - 2 "Barcelona"
39' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
59' [0 - 2] Gerard Pique

86' iš aikštės išvytas Alberto Luque ("Malaga")

"Valencia" 2 - 2 Madrido "Atletico"
7' [0 - 1] Sergio Aguero
25' [1 - 1] Pablo Hernandez
27' [2 - 1] David Villa
90' [2 - 2] Maxi Rodriguez