Ispanijoje - "Real" mažina atsilikimą nuo "Barcos" © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos septynerios 19-tojo turo rungtynės.

Tris taškus namuose iškovojo Madrido "Real" klubas, rezultatu 2-0 įveikęs "Malaga" ekipą. Šeimininkams abu įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo. 36-ąją minutę portugalas pasižymėjo po Kaka perdavimo, o po trijų minučių įvartį pelnė stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Tiesa, "Real" mačą baigė dešimtyje, mat 70-ąją minutę už smūgį varžovui alkūne raudoną kortelę prieš save išvydo tas pats C.Ronaldo. Po šios pergalės "Real" nuo lyderės "Barcelona" ekipos vėl sumažino atsilikimą iki 5 taškų.

Pergalę Madrido miesto derbyje iškovojo "Getafe" klubas, dėka vienintelio Moralo įvarčio pirmajame kėlinyje, palaužęs "Atletico" ekipos pasipriešinimą. Pergales ture taip pat iškovojo "Villarreal", "Racing" bei "Osasuna" komandos.

Madrido "Real" 2 - 0 "Malaga"
36' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
39' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

70' iš aikštės pašalintas Cristiano Ronaldo ("Real")

Madrido "Getafe" 1 - 0 Madrido "Atletico"
39' [1 - 0] Moral

68' iš aiktės pašalintas Paulo Assuncao ("Atletico")

Barselonos "Espanyol" 1 - 1 "Mallorca"
49' [1 - 0] Pablo Daniel Osvaldo
80' [1 - 1] Borja Valero

Chichono "Sporting" 0 - 1 Santandero "Racing"
44' [0 - 1] Alexandre Geijo

89' iš aikštės pašalintas Oriol ("Racing")

"Tenerife" 0 - 0 "Valencia"

"Villarreal" 4 - 2 "Zaragoza"
3' [1 - 0] Joan Capdevila
19' [2 - 0] Nilmar
25' [3 - 0] Giuseppe Rossi
75' [3 - 1] Eliseu
82' [3 - 2] Angel Lafita
87' [4 - 2] Ariel Ibagaza

"Xerez" 1 - 2 Pamplonos "Osasuna"
9' [0 - 1] Ignacio Nacho Monreal
22' [1 - 1] Mario Bermejo
83' [1 - 2] Javier Gallego Camunas