Ispanijoje - Stankevičiaus raudona kortelė bei "Sevilla" nesėkmė © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį vyko septynerios XXI turo rungtynės.

Nesėkmingai šį turą pasirodė Mariaus Stankevičiaus atstovaujama "Sevilla" ekipa, kuri išvykoje 1-2 pralaimėjo "Zaragoza" klubui. Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau jau po trijų minučių Kanoute rezultatą išlygino.

Tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui Alvaro Negredo įsimušė kamuolį į savus vartus bei "Zaragoza" vėl buvo priekyje. Mačą "Sevilla" baigė vos devyniese, mat iš pradžių A.Negredo buvo išvytas iš aikštės, o 90 minutę paskui raudoną kortelę prieš save išvydo ir lietuvis M.Stankevičius.

"Zaragoza" taip pat liko nepilnos sudėties, mat taip pat 90-ąją minutę raudona kortelė buvo parodyta Colungai.

„Zaragoza“ 2 - 1 „Sevilla“
31' [1 - 0] Matteo Contini
34' [1 - 1] Frederick Kanoute
40' [2 - 1] Alvaro Negredo (į savus vartus)

82' iš aikštės išvytas Alvaro Negredo („Sevilla“)
90' iš aikštės išvytas Marius Stankevičius („Sevilla“)
90' iš aikštės išvytas Colunga („Zaragoza“)

„Mallorca“ 1 - 0 „Villarreal“
81' [1 - 0] Jose Carlos Nunes

Pamplonos „Osasuna“ 1 - 0 „Tenerife“
47' [1 - 0] Carlos Reina Aranda

Bilbao “Athletic" 3 - 2 „Xerez“
2' [1 - 0] Iker Muniain
10' [1 - 1] Vicente Moreno
41' [1 - 2] Mario Bermejo
65' [2 - 2] Fernando Llorente
86' [3 - 2] Fernando Llorente

„Malaga“ 0 - 0 La Korunijos „Deportivo“

38'iš aikštės išvytas Pablo Alvarez („Deportivo“)

„Almeria“ 3 - 1 „Sporting“
12' [0 - 1] Diego Castro (iš 11 metrų baudinio)
15' [1 - 1] Albert Crusat
43' [2 - 1] Cisma Domingo
80' [3 - 1] Santos

12' iš aikštės išvytas Chico („Almeria“)
80' iš aikštės išvytas David Barral („Sporting Gijon“)

Santandero "Racing" 1 - 1 Madrido "Atletico"
24' [0 - 1] Diego Forlan
36' [1 - 1] Gonzalo Colsa