Ispanijoje – užtikrinta „Real“ pergalė © AFP nuotr.

Madrido „Real“ ekipa iškovojo antrąją pergalę šio sezono Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

Vėlyvą šeštadienio vakarą „karališkasis“ klubas išvykoje rezultatu 4:1 susitvarkė su „Celta Vigo“.

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Karimas Benzema.

23-ąją minutę 11 metrų baudinys jau buvo skirtas į kitus vartus ir rezultatą išlygino Iago Aspasas.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Real“ ekipai pranašumą puikiu smūgiu sugrąžino Luka Modričius.

Svečiai savo pranašumą padvigubino 56-ąją minutę po tikslaus Viniciuso Junioro smūgio.

66-ąją minutę „Real“ pergalę įtvirtino Federico Valverde.

Pačioje rungtynių pabaigoje Edenas Hazardas galėjo pelnyti ir penktąjį savo komandos įvartį, tačiau belgas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Osasuna“ 2:0 „Cadiz“

„Mallorca“ 1:2 „Real Betis“