Ispanijoje - "Valencia" ir "Sevilla" ekipų kluptelėjimai © Eurofootball.lt
Ispanijoje šeštadienį buvo žaidžiamos trejos XI turo rungtynės.

Tik lygiosiomis mačą namuose su "Mallorca" sužaidė "Valencia" ekipa. Po 48-ąją minutę pelnyto puolėjo Davido Villos įvarčio šeimininkai pirmavo, tačiau besibaigiant mačui, 85-ąją minutę, Borja Valero realizuodamas 11 metrų baudinį rezultatą išlygino.

Taškus namuose prarado ir "Sevilla", kuri lygiosiomis 2-2 sužaidė su "Malaga". Svečiai kur kas geriau rungtyniavo pirmajame kėlinyje, mat dėka Fernando ir Dudos įvarčių pirmavo 2-0.

Tačiau antroje rungtynių pusėje "Sevilla" puolėjas Luisas Fabiano dusyk nuginklavo svečių vartininką. Beje, "Malaga" net nuo 11 minutės žaidė be iš aikštės išvyto puolėjo Alberp Luques.

Dar vieną nesėkmę patyrė "Villarreal" klubas, svečiuose 0-1 nusileidęs Chichono "Sporting" ekipai. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 75-ąją minutę. Verta paminėti, jog svečiai susitikimą baigė dešimtyje, tuo tarpu šeimininkai nerealizavo net dviejų 11 metrų baudinių.

Chichono "Sporting" 1 - 0 „Villarreal“
75' [1 - 0] Mate Bilic

74' iš aikštės išvytas Gonzalo Rodríguez („Villarreal“)
75' Alberto Rivera nerealizavo 11 metrų baudinio(„Sporting Gijon“)
89' Mate Bilic nerealizavo 11 metrų baudinio(„Sporting Gijon“)

„Valencia“ 1 - 1 „Mallorca“
48' [1 - 0] David Villa
85' [1 - 1] Borja Valero (iš 11 metrų baudinio)

„Sevilla“ 2 - 2 „Malaga“
22' [0 - 1] Fernando
45' [0 - 2] Duda
58' [1 - 2] Luis Fabiano
72' [2 - 2] Luis Fabiano

11' iš aikštės išvytas Albert Luque („Malaga“)